Najdi forum

Prve iskušnje

Pozdravljeni,

poskusila sem z osnovno raztopino Cellfood-a. Ker sem precej občutljiva sem začela z eno kapljico na dan. Takoj sem opazila lažje in globlje dihanje, obilno se mi je očistil nos in ogromno vode sem izločila. Tretji dan je bilo slabše in sicer se je pojavilo kmalu po zaužitju te ene same kapljice pospešeno in nemirno srce, občutek vrtoglavosti in kokr ene zmedenosti. Ko sem nekaj pojedla in se vlegla za pol ure, sem se počasi umirila.
In sedaj sem zmedena, ali naj nadaljujem z jemanjem ali ne. Med stranskimi učinki ni nič posebnega zapisano. Od bolezni imam sum na sindrom PCA, išias kot posledico kostnih zadebelin in obrabo hrustanca na nekaterih sklepih. Se mi pa precej voda zadržuje v območju okoli pasu, včasih tudi gležnjev.
Kaj mi svetujete?

Pozdravljena,

ja, ocitno ste precej hipoksicna, s tem precej zastrupljena. Znaki, ki jih opisujete so podobni znakom, ki jih opisujejo v studiji z astmatiki. Prvih nekaj dni so imeli enake obcutke. Zdravniki so predvidevali, da je to posledica povisane konc. kisika, ki ga organizem ni vec navajen (kot ce greste v gore, ali na cist zrak, pa nas potem boli glava, smo omoticni,..).

Predlagam vam, da pocakate par dni (3-4dni) in nato nadaljujete z enako nizko dozo kapljic. 1 kapljico zjutraj. Boste videla, da se vam bo stanje izboljsalo.
Ljudje se sploh ne zavedamo kako zelo smo “umazani” v svoji notranjosti z raznimi ostanki hrane, kozmetike, zdravil, bakterij in virusov, nasih lastnih produktov(hormoni,protitelesa,…..) in po desetletjih nakopicevanja potrebujemo potem tudi kar nekaj casa, da to odstranimo iz telesa. Na zacetku, ob uporabi Cellfooda, pa pride do tega, da najbolj obcutljivi organi nasega telesa prvi odreagirajo.

vesela bom, ko se boste ponovno oglasila, Vedno lahko napisete, ali na Forum ali na [email protected]

lep dan vam zelim
m

še vedno mi noben ni odpisal ALI JE CELLFOOD primeren za nosečke ALI NI???

Yonix

New Report

Close