Najdi forum

Kaj lahko naredim

Pozdravljeni,
stara sem 22 let, zaposlena in imam 4 leta stalnega partnerja. Zadnje čase je zmano obupno na področju zdravja.
Odkar je babico zadela možganska kap pred 2 mesecema so se začele moje bolj resne težave. Že pred 3 leti sem imela malo anksioznih stanj, a sem premagala ker sem hodila na vaje avtogenega treninga in sem se potem počutila dobor. Pred pol leta se mi je ponovno malo pojavila anksioznost a sem jo znala obvladat oziroma omilit. Od tistega dneva pred 2 meseci pa me je to stanje z babico zelo prizadelo, anksioznost in tesnobnost sta začeli biti vse bolj pogosti, pa še stres se me je prijel in ga nisem znala obvladati. Postajala sem vse bolj nemirna in vsega se je začelo nabirati, potem pa pred 3 tedni se je še stric ponesrečil in je bil u bolnici. Tako da je samo še piko na i dodalo. In to se samo nabira in pred 14 dnevi mi je še začelo zvoneti v glavi, najbolj moteče je ko je hrup oziroma sem postala zelo občutljiva na vse zvoke. Glava pa me nonstop boli že kmalu 2 leti, a to prenašam. Zdravnica je rekla da naj vzamem nekaj protibolečinskega in bo minilo. A sedaj me glava tudi peče, nevem zakaj. Je pa zadnji teden zelo kritičen ker se počutim popolnoma slabo, počutim se nerealno, čudno skoraj čez cel dan. Sploh nemorem normalno funkcionirati. Pritisk imam normalen, le bitje srca je hitrejše, to pa ker sem nemirna. Partnerju sem povedala kako se počutim a me ne razume, me podpira a neve kako pomagati. meni sicer že veliko pomeni da je poleg mene. dni nazaj sem se potrudila in prisilila da sem šla v disoteko zvečer, saj mi je bilo lepo a potem celo nč sem bila nemirna in se prebujala in nisem mogla zaspat, stalno sem mela misli po glavi. Mislim da je vsega ratalo preveč in nisem temu kos. Sedaj pa še to obupno nerealno počutje. Prosim svetujte mi in pomagajte, ker bi9 rada spet žovela normalno in se dobro počutila. Res sem obupana. Danes sem šla dat kri k zdravnici in izvidi so pokazali da je kri kar vredu, da ni nobenih odstopanj v vrednostih. Problem je ker ko sem zdravnici povedala kako se počutim mi govori da sem utrujena, da rabim samo vitamine in to je to…sploh me ni hotela poslušati kako se počutim, mi je ponudila tudi bolovanje a sem rekla da ne rabim bolovanja, da bi se le rada dobro počutila. Je možno da se človek zaradi anksioznosti res tako počuti obupno. Pčutim se nerealno in grozno. Zdravnica pa aploh noče niti poslušat, kaj pa da bi mi predpisala napotnico za psihologa. Kaj sploh naj,kako si lahko pomagam. Res je grozno.
Prosim za nasvete in pomoč
Mislite da cellfood bi lahko pomagal pri isknaju notranjega miru in pripomogel k boljšemu počutju?
Koliko časa se lahko pije cellfood? Ko se ga konča pit nastanejo lahko problemi oziroma se pojavi nazaj slabo počutje?
Zelo hvaležna vam bom, če mi boste svetovali in lahko tudi poslali kakšno brošuro ali kaj:)

[email protected]

Hvala

Lep pozdrav

Pozdravljena,

poskusite s Cellfoodom, pa boste dozivela, da se vam stanje izboljsuje. Predlagam vam, da si preberete brosuro (na http://www.cellfood.si, ali v lekarnah), kjer je izcrpno zapisano kako deluje, kdaj zacne delovati, kako dolgo naj ga uzivamo, kako pri kronicnih degenerativnih procesih, sportnikih, ali “normalno”aktivnih ljudeh. Tudi doza uzivanja je zapisana.

Predlagamo vedno zaceti z osnovnimi Cellfood kapljicami.

Ce boste imela se kaksno vprasanje, se lahko obrnete tudi na [email protected]

Lep dan vam zelim
m

New Report

Close