Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost Kako mu naj pomagam, kako naj si sam pomaga..

Kako mu naj pomagam, kako naj si sam pomaga..

Zadnje čase opazujem moža. Slaba koncentracija, zatopljen vase, nobene potrebe po spolnosti, težko spi, ponoči se premetava..Se dogajajo jutra, ko ga katapultira iz postelje slabost, oblije ga mrzli pot, bruha, shujšal je…strašen stres zaradi zelo obremenjujoče službe. V mojem primeru jaz ne vem kako možu pristopit, kako mu pomagat, je pač za povrhu zelo zaprt tip človeka. Hkrati nima nobenega časa, da bi se lahko posvetil kakšni sprostitvi, oddihu, zdravi hrani. 12 urni delovnik zahteva svoje, jaz pa samo opazujem lahko, ker če pa kaj rečem, načnem to temo se pa jezi, da mora za povrhu še moje nabijanje poslušat, kot da mu ni že dovolj hudo. Kako ven iz tega, kako mu naj nekaj “podtaknem” da mu pomagam ali bo res potrebno, da zboli predno bo kaj ukrenil?

Svetujte mi prosim.

Pozdravljena,

stresi nas res pestijo na vsakem koraku, danes! In komunikacija je prva, ki zacne sepati. Komunikacija – pogovorna, ki pa je vedno posledica manjka energije v telesu. Poskusite mu podtakniti kapljice Cellfood v kozarec vode – zutraj in zvecer. Recite mu, da mu ne boste vec “tezila”, samo to naj naredi. Vzame mu nekaj sekund casa in “se vas resi”. PO CCA 14 DNEH DO 1 MESECA, bo postajal “prijaznejsi” in bolj strpen. Potem se bo zacela vracati tudi volja do “zivljenja okrog sluzbe”.
Poskusite, verjamem, da boste tudi vi bolj zadovoljna. Lahko se se vedno obrnete, tudi na [email protected], ce zelite dobiti izcrpnejse podatke.

Vedno je potreben en “push” energetski v obliki ATP-molekul in ne v obliki sladkorja, ali pozivil. Ta najveckrat naredijo obratni ucinek – na dolgi rok.In danasnji casi so v bistvu posledica raznoraznih pozivil, ki smo jih uzivali in jih uzivamo, ker zelimo “hitro” resevati trenutne stresne situacije. In telo ne zmore……

Zelim vam lep konec tedna,za vzpodbudo za pojutrisnjem
m

pa veliko sreče pri koristnem zanj-“podtikanju”.=)) lp.

Yonix

New Report

Close