Najdi forum

začaran krog

sem že poslala na drug forum, ampak se tukaj še bolje vidim

Pozdravljeni…nekako bi rada prišla iz tega zame začaranega kroga…

sem študentka,problemi so se začeli mislim da že več kot 5, 6 let nazaj…takrat je prišlo v javnost misel da sevanje telefona povečuje možnost nastanka tumorja, o takrat naprej me je par mesecev vsak dan bolela glava, omejila sem uporabo telefona, ponoči v sobi sem ga ugašala, več hodila ven televizijo gledala od daleč in bolečina je nakako izginila. babica je pri mojih 2letih umrla za rakom dojk in v nekem obdobju je po meni dnava in dneve hodilo po glavi da bom tudi jaz dobila bolezen in umrla in tako sem mari katero noč prejokala v svoji sobi. čez kkšno leto sem tudi mesec ali več čutila pekočo bolečino okoli srca in moje misli so se spet nagibali kako imam že tako mlada probleme srcem, da me bo kap in stvari so se še poslabšale ampak čez čaz minuile…v šoli smo imeli predavanje o malignem melanomu, ne dolgo za tem sem “videla” po vsem telesu spremembe na znamenjih, spet sem prejokala kakšno noč in me pripeljalo do te mere da sem kljub napotnici šla na samoplačnišči pregled kjer so ugotovili da je z menoj vse v najleščem redu in sledilo je da ja v vasi umrla neka mlada mamica za rakom želodca, ne dolgo za tem me je bolelo v želodcu spet par mesecev vsak dan.

aprila sem začela premišljevati nekaj glede partnerja, in odločitev je bila zame tako težka de se spet nisem mogla odločiti, zadeva se je vlekla skoraj pol leta ko sem se skoz spraševa, šla tudi osebno do strokovnjaka o partnerskih zadevah, spet prejokala in se do sedaj umirila..a nastopile se so spet teževe, bolečina okoli srca, ki se je nadaljevala levo roko, nehala, ali hitro bitje srca, za tem sem parkrat vsaj dobila občutek da teško diham, zdaj pa spet par dni čutim glavobole, na vsake tolko se mi celo zdi da imam ovedlevico…nikol pa nism prepričana ali se mi samo zdi, ali je vse res, je vse zaradi stresa….res bi rada bila bol umirjena…

Že v naprej se zahaljujem za nasvet

Pozdravljena,

ja, mi cloveska bitja smo zelo edinstvena. Vsak posameznik pa ravno tako.
Eni smo zelo racionalni in nas custva sploh ne zadenejo. Drugi smo zelo custveni in nas ze cisto majhna dobra ali slaba novica spravi “iz tira”. Eni in drugi(zaradi nase narave custev) pa skozi desetletja zivljenja “pridelamo” na nasem stroju (telesu) kar nekaj napak v delovanju. In to so degenerativni procesi-bolecine, vnetja, alergije.

Ko sem brala vase pismo, sem si vas predstavljala kot zelo custveno bitje, ki ga marsikaj prizadene in ne gre hladen mimo problema. Zato vas marsikatera novica veliko bolj razzalosti ali razveseli kot druge. To pa tudi povzroca vase telesne tezave.
Clovek je najbolj v harmoniji, ko zna delovanje svojega stroja uskladiti z delovanjem svojega uma(mozganov). To pa ni enostavno.

Zato je dobro poznati tudi kako deluje nasa psiha; ko smo zalostni in nezadovoljni, takrat je vedno pomanjkanje energije in takrat trpijo nekateri organi. Ali ste kdaj brala kaksno poljudno knjigo o tem, kako delujemo na psiholoski ravni? Ali veste da obstaja kar nekaj razlicnih delavnic, kjer nas strokovnjaki poskusajo nauciti in nam hkrati pokazati kaksni smo kot osebnost in kako bomo najlazje ziveli in bili zadovoljni sami s sabo – taksnim kot smo. Eni se tudi rodimo visoki eni pa nizki; eni debelusni,eni pa suhice; IN VEMO, da potrebujemo razlicne velikosti obleke.
Delavnice so zelo zanimive, saj ugotovimo, da je taksnih kot sem jaz se veliko in da se marsikatero tezavo lahko odpravi ali pa vsaj ima pod nadzorom.(tako kot:”Za vsakega se najde prava obleka, ki nas ne tisci ali ni prevelika.”

V soli so nas ucili pisati, brati, racunati. Nekaj malega smo se ucili o psihologiji, a veliko premalo, da bi bili dobro pripravljeni na to zivljenje, ki je polno izzivov.

Menim, da ste cudovita oseba, polna empatije do drugega cloveka. Poskusite to izkoristiti sebi v prid in ne tako, da ste ves cas v stresu.

Lepo bodite
m

Pozdravljeni!

Sama se spopadam z istimi težavami – od različnih špikanj, bolečin pri srcu, levi roku, glavoboli, vrtoglavicami in podobno. Vrtim se v začaranem krogu, hodila sem od zdravnika do zdravnika, pa so bili vsi izvidi b.p.

Skoraj vsaka stvar pa je lahko pozitivna me spravi v neko negotovost, vidim nek ‘strah’oz. veliko stvari me obremenjuje, čedalje bolj so na udaru zdravstvene težave. Težave trajajo že nekaj časa, bila sem v zelo stresnem obdobju nekaj časa, amapk se mi zdi, da bi morala po vsem tem biti močnejša, kar pa nisem.

Vem, da je treba nekako preklopiti, ampak kako???!!!

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

veliko ljudi ima danes te tezave. casi v katerih zivimo tudi niso najbolj prijazni. Veliko negotovosti, strahu pred…. utrujenost…in potem vsi ti simptomi, ki ste jih opisala in zdravniki ugotovijo najveckrat:bp.

In temu je krivo pomanjkanje energije na celicnem nivoju. Ali: rusenje enega harmonicnega delovanja vseh nasih organov. Kaj ko bi poskusila s tem Cellfoodom? Na trgu je ze nekaj desetletij, k nam je prisel tako pozno. Veliko ljudem je dal dodatno energijo, da niso bili vec utrujeni, vrtoglavice so minile, svet je postal lepsi. Se vedno kje kaj boli, to ni zdravilo, A energijo pa le da in hkrati telo razstrupi skodljivih telesnih snovi.

Premislite. Lep vecer vam zelim,
m

New Report

Close