Najdi forum

škodljivi plini..

Pozdravljeni,
ne vem, ali sem izbrala pravi forum za moje vprašanje, ki me muči.
Stvar je sledeča: preselila sem se v stanovanje, ki mi je bilo všeč, ker je narava blizu, gozd…no kmalu sem ugotovila delovanje avtoličarske delavnice v isti stavbi pod mojim oknom…veliko plinov, ki jih moj nos čuti…premazi…
Ker sem v preteklosti prebolela nekaj bolezni (rak materničnega vratu, kronična utrujenost) me skrbi, kako bo to okolje vplivalo name. V kakšnih “dozah” so ti plini škodljivi…
Hvala za odgovor, ali pa morebitno napotitev tudi na kakšen drug forum…
Hvala…

Pozdravljena,

tole najbrz res ne bo pravi Forum za vasa vprasanja. Lahko vam svetujem, da se obrnite na Institut za varovanje zdravja, Trubarjeva ul. v Ljubljani. Oni bi vam lahko posredovali kaksne so dovoljene koncentracije oziroma ali se lahko razvije alergija. Kolikor poznam, Vecinoma ti plini ob avtolicarski dejavnosti niso skodljivi. Gre bolj za hrup in pa vonj. To je odvisno od vas ali prenasate hrup in vonj, ali vam bo povzrocal tezave.

Ce vas hrup in vonjave ne motijo tako zelo, potem se boste nanje navadila. Zelena okolica gozda, narava bosta “prevagali” pred hrupom in vonjavami. Ali veste, da so nekaterim ljudem vonji razlicnih barv celo vsec?

Nas Forum pa predstavlja nase notranje/ celicne tezave, pomanjkanje energije, ki se mu danes strokovno pravi tudi oksidativni stres. Kot organizem, osebek se vsak dan spopadamo s stresi. IN to se v bistvu dogaja na nivoju vseh nasih celic. In temu stresu, na nivoju celic pa pravimo oksidativni stres. Ko boste imela tezave s posledicami stresa, ko se ne boste znala spopadati z utrujenostjo,razdrazljivostjo,… vecnim imunodeficitom, alergijami, vnetji, bolecinami, slabim stanjem koze, potem vam bomo lahko marsikaj povedali – kako nase telo deluje na celicnem nivoju, kako pametno bi bilo veliko prej poskrbeti za vitalnost celice, da ne bomo kasneje prizadeti zaradi degenerativnih procesov.

Upam, da boste to nastalo presenecenje hitro odpravila in vam zelim veliko uzivanja zelene narave vasega novega doma,

lp m

New Report

Close