Najdi forum

Spoštovani. Prebrala sem vse kar pišete o oksidativnem stresu. Že celo leto imam težave, izdvojila bi utrujenost, slabo počutje in težave z vidom. Naredili so kar nekaj preiskav (nevrološke, ščitnica, očesno ozadje), od katerih je odstopal samo 24 merjenje RR, kjer je šlo veliko nihanje pritiska in nasplošno nizek pritisk. Moj dr. vedno konča s psihosomatskimi težavami, ter želi predpisati antidepresive. Sama imam veliko volje, nimam čustvenih težav, vsak dan sem na sprehodu, skoraj mesec dni bo, odkar jemljem tudi Cellfood, vmes sem obiskala alternativno medicino. Res je, da sem pred letom dni imela težke dni, saj sem imela 14 dnevno virozo, skupaj z otrokoma pa še par zadev (nič čustvenega). No od takrat dalje se nisem počutila dobro niti en dan, kljub dopustom. Tudi če je šlo za pregorelost, ali se ne bi moralo stanje po letu dni izboljšati?

Pozdravljena,

upam, da ne boste razocarana, NASPROTNO zadovoljna! Tezave se v enem letu velikokrat ne resijo. CE govorimo o bioloskih procesih in ce hocemo jemati cim manj zdravil.Se hujsanje, taksno zdravo in ucinkovito (da traja potem do konca zivljenja ali vrsto let) potrebuje 1leto in tudi vec.

Zdravila vecinoma zdravijo simptome. O vzrokih najveckrat sploh ne moremo govoriti, saj smo tako kompleksen organizem, da najveckrat “udari” tam, kjer najmanj pricakujemo.

Ce hocemo narediti zase dobro, je dobro da poznamo osnovne zakonitosti biologije cloveka, ki pa ni vec taksna kot smo se jo ucili v soli. Po letu 2000 je veliko bioloskih dogm, zakonitosti padlo. Postavljajo se nove in te dajejo moznost novim oblikam zdravljenja in tudi razumevanja preventive.
*Spodaj vam bom nastela osnovne zakonitosti, ki veljajo, na katerih sloni tudi nova priloznost za nas vse – tako znane maticne celice.

ZATO imate tudi vi moznost, a ne takoj in ker je ocitno pri vas vkljucen centralno-zivcni sistem, komunikacija sporocil, drazljajev, je 1 leto premalo. SAJ VESTE, da zdravniki pravijo, da ce si vec kot 3-4 mesece pod stalnim stresom, pride do hudih tezav, utrujenosti, brezvoljnosti, razdrazljivosti,..-zivcki trpijo manjko energije… OBRATNO ni nic drugace!! ALI CELO DLJE! Tako kot tanker, ko se ustavlja; rabi cas!

Ce ste na Cellfoodu sele 1 mesec, potem boste morala vztrajati se 2 meseca. In po 3. do 4. mesecih boste zacutila, da ste naenkrat dobre volje; zivljenje ne bo vec crno in utrujena ne boste vec. Pa spomin se bo zacel vracati in raztresenosti ne bo vec tako hude.Vesela bom, ce me boste obvescala in videla boste, da bova vaso crnogledost spremenile!
V zacetku novembra bo na voljo izcrpna brosura, kjer si boste lahko prebrala tudi te osnove bioloskih principov, pa tudi kako hitro opazimo izboljsanja na kozi (1 mesec) in kdaj sele na zivcevju oz. endokrinem sistemu (cca 1 leto). IN glede na tezave, ki jih imamo, moramo dati posameznim organom cas. Tudi 1 – 2 leti.

Nic neucakanosti!Tudi trdo kuhano jajce potrebuje 10min in ne le 3min! Dajte cas svojemu telesu, da se ponovno napolni z energijo, pa boste videla, da bo stanje naslednjo pomlad veliko boljsa!

Vedno vam bom na voljo,

lep dan vam zelim
m
Priloga*
A – Naše telo deluje po principu: V slogi je moč
vse celice našega telesa ( 50.000 milijard jih je) potrebujejo za več kot 70% svojih osnovnih funkcij ENAKO “hrano”; to je osnova za to, da lahko posamezni organi delujejo med seboj povezano in usklajeno in, da pri tem nastaja čim manj napak.

B – vsi organi se obnavljajo vse življenje in to jim omogoča, da se napake, ki nastajajo v delovanju posameznega organa ali tkiva popravijo. Procesi obnove (razmnoževanja) in ponovne rasti celic potrebujejo zelo veliko energije v obliki ATP-molekul.
Danes vemo, da se obnavljajo tudi celice živčevja, a za obnovo tkiva potrebujejo skoraj leto dni. (za radovedneže: celice sluznice prebavil se vsakih 72ur popolnoma obnovijo, celice kože se obnovijo v cca 28 dneh).

B/ Rezultati CELLFOODa se pokažejo

Prvi znaki delovanja palete Cellfood® se pojavijo zelo različno, odvisno predvsem od:

1 aktivnosti ali pasivnosti posameznika
2 bolezni ali degenerativnosti / dedne zasnove

Leta, starost nimata kaj dosti vpliva na hitrost delovanja.
Veliko POMEMBNEJE je, da vzpostavimo svoj bioritem jemanja Cellfood-a in se ga držimo. Tako kot to počnemo z vsakodnevnim jutranjim in večernim umivanjem telesa, ali z vzdrževanjem stanovanja, pohištva, ali avtomobila. Naše telo je zelo precizen stroj.

Najprej na koži,
v cca 1 do 3 mesecih se koža nekajkrat popolnoma obnovi in prevzame novo podobo vitalnejšega, čvrstejšega, lepšega, bolj zdravega videza;

Najkasneje na živčevju cca 9 mesecev do 2 let.
Boljši spomin, višja koncentracija, večja refleksnost na dražljaje, skratka »mirni, jekleni« živci

4 do 6 mesecev traja povprečna »kura” razstrupljanja zdravega organizma in obnovitve delovanja posameznih tkiv-celic.

Od težav posameznih organov je odvisna “kura” razstrupljanja in ponovnega vzpostavljanja optimalnega energetskega stanja določenega organa.

Hvala za odgovor. Nisem razočarana. Vendar mi je po letu takšnega počutja to še vedno nepredstavljivo, da se fizično nič ne zazna, jaz pa tako slabo. V bistvu sem velikokrat razmišljala, če poznam kakšnega človeka s podobnimi težavami in ga ne. Kaj lahko zraven vitaminov, mineralov, Cellfooda-a in gibanja storim še sama? No, tudi pozitivno razmišljanje pomaga, vem, ampak včasih ko se res slabo počutim, mi to gre še najtežje.
Hvala za pomoč.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, veste, taksni smo pac mi ljudje. Eni obcutimo mocneje, eni pa nic. Eni smo geniji za matematiko a nimamo posluha za poezijo, in obratno. Eni smo visoki in suhi, drugi majhni in debelusni, eni hitro prebavimo hrano, drugi potrebujemo ure in ure, eni imamo hude tezave, ce uzijemo fizol, drugim ni cisto nic,…

….najvec pa naredimo, ce se ne bojimo, ce smo vztrajni in redoljubni. IN NAREDIMO KORAK NA BOLJE. Saj poznate posameznike, ki so “premagali” raka ali obvladujejo kaksno hujso degenerativno bolezen. To je to – boriti se in vedeti, da vse potrebuje svoj cas. IN OCITNO GA POTREBUJETE TUDI VI.
vas metabolizem je poseben, ima ocitno tezavo pri tvorbi in trosenju energije na nivoju zivcevja. To je pa dooolg proces.

Koliko kapljic Cellfooda pa uzijete dnevno?
Za vas je priporocljivo redno vsak dan ob istih urah, 3 krat dnevno, ce bi slo vsaj prve tri mesece (potem pa lahko 2 krat dnevno).
24 kapljic razporedite na 3 odmerke (8 kapljic 3x dnevno).kasneje 12 kapljic 2x dnevno.

Pocakajva 14 dni, vesela bom, ce se boste oglasila po 2.tednih,
m

pozdravljeni.
Tudi jaz imam podobne težave pa me zanima kje se te kaplice dobijo.
hvala za odgovor.

Pozdravljeni,

te “kapljice” Cellfood lahko kupite v lekarnah, FarmaCare trgovinah in nekaj spec. trgovinah.Vsem vedno priporocamo zaceti z osnovnimi kapljicami Cellfood, CE ZELIMO svojemu organizmu dobro na dolgi rok. Veliko bolj ucinkovito in tudi poceni!!

Vljudno vas prosim, da prosite za brosuro kjer so navedena navodila o zacetku uporabe. Sicer si jih lahko preberete tudi na http://www.cellfood.si.
Te kapljice niso “voda” in resnicno delujejo. So pa koncentrirane ( po nacelu “malo je vedno veliko”) in zato je v zacetku potrebno slediti navodilom, sploh, ce imamo vecje degenerativne procese na organih kot so prebavila, izlocala, koza.

VEDNO se pa lahko obrnete na nas in vam bomo posskusali odgovoriti na vasa vprasanja, pomisleke. VESELI bomo tudi vasih pozitivnih izkusenj s Cellfoodom (poglejte na http://www.cellfood.si, kjer so ze opisane dobre izkusnje z enim od izdelkov Cellfood).

lepe praznike vam zelimo
m

Nikjer ne piše al je al NI za nosečke! v nobenih navodilih nism najdla info o tem.mi zna kdo pomagat?

Yonix

New Report

Close