Najdi forum

kožica na penisu

Pozdravljeni,
na penisu mi kožica na glavici penisa v erekciji gre malo težje dol in me včasih tudi malo boli. Je to normalno ali moram kaj narediti? Prav tako ko dam kožico dol me rob glavice boli malo na dotik. Prosim napišite če se da kaj narediti ali je to normalno.

Ne, to je čisto normalno ob erekciji. To se dogaja tudi meni,saj se penis ob erekciji poveča zato gre tudi kožica zelo na tesno dol

Ne, to je čisto normalno ob erekciji. To se dogaja tudi meni,saj se penis ob erekciji poveča zato gre tudi kožica zelo na tesno dol

nova
Uredništvo priporoča

a je potrebna operacija? prav tako me boli glavica na dotik kaj lahko naredim?

ti samo pridno vadi drkanje pa se s časoma kožica raztegne in gre lepo čez glavico

Jaz sem imel iste problem, le da se mi je to dogajalo ko sem bil star 10 let. Kožica se mi je sama odlepila, danes je vse kot bi moralo biti.

Tudi jaz sem imel isti problem
Probaj tako da das kozico dol v navadnem stanju in potem pusti da se ti dvigne mogoce bo na zacetku malo bolelo ampak ko bos to vecrkat ponovil bo nehalo
Scasoma te vaje bo sla kozica brez tezav gor in dol v navadnem in dvignjenem stanju

Ne skrbi. To je normalno. Če želiš, da ti bo kožica lepo šla dol si jo poskusi vsak dan pod tušem dat dol. To je meni povedal zdravnik. Srečno.

Zivjo prebiram ta zanjimiv forum tut sam sem moški in nikol nisem mel teh težav pri erekciji oziroma tako kozica more gladko ven prit in gor pri odraslih je mal drugače odrasli pa morjo met dol ne glede na to če nisi spolno obrezan se priporoča 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close