Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Stiski

Stiski

Spoštovani.

Ponoči, med spanjem oz tik preden zaspim, se mi je že večkrat ponovil nelagoden občutek stiska v prsnem delu. Tudi včeraj. Imam diagnozo LgL zaradi tahakardij ter vsakodnevno jemljem zdravilo byol. Ob vsem tem, mi seveda zna(ne vsakič) poskočiti pulz, obenem pa sem zelo žejna in imam izsušena usta, čeprav je bilo dovolj hidracije. Takrat me je tudi mrzlica po celem telesu. Včeraj se je ponovilo 4x in mi ni vseeno. V prihodnjih dneh imam zaradi rjavih krvavih izpljunkov tudi gastroskopijo. Imam tudi insuficuentno kardio in sem pomislila, da bi lahko bili stiski od tega. Prosim za vaše mnenje, saj sem še mlada z otrokom in ne želim, da bi bilo karkoli narobe. Hvala, lp

Zdravo, dejansko opis tezave najbolj spominja na tezave s tesnobo in jih ne bi pripisoval refluksu
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Me pa zanima še nekaj drugega. V septembru 2020 sem še v službi močno udarila kakšnih 10 cm nad kolenom in imela res grdo modrico v vseh možnih odtenkih, premera okoli 7 cm. Modrica je počasi izginjala, ni pa povsem. Po 4 mesecih je še vedno rahlo vidna. Ali je možno da bi bil strdek? Noge me sicer bolijo, pa nevem če zaradi vsakodnevne vadbe ali je povezano. Je možno, da je nevaren strdek?

Hvala, lp

Modrica je izliv krvi pod kožo in dejansko bi ji lahko rekli strdek, a nevaren pa ni.
lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close