Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina levo spodaj

Bolecina levo spodaj

Zadnjih nekaj dni imam bolecine levo spodaj v trebuhu. Bolecina ni stalna je pa prisotna skozi dan ze vec dni. Blato odvajam normalno, vcasih kaksen dan ne. Je pa bolecina malenkost bolj intenzivna ce kateri dan ne odvajam. Spodaj levo me zaboli vcasih tudi ko se naprimer usedem. Vcasih me zaboli tudi na otip vendar ne vedno. Vcasih zatipam na levi strani tudi nekaksno podolgovato bulo ki ponavadi izzveni ko grem na blato. Sem bolj suhe postave. Ostalih tezav niman. Nimam vrocine ali driske tudi bruhala nisem. Ali omenjene tezave nakazujejo kaksno resno stanje? Vnetje? Rak? Kila? Stara sem 31. Zdravnika se nisem obiskala ker je nedosegljiv, se mi je pa uspelo narociti na ginekoloski pregled konec tedna ce bi bilo slucajno kaj ginekoloskega. Hvala. Lp

Zdravo, lahko bi slo recimo zgolj za zaprtje, zatipana podolgovata stvar bi lahko bila blato v crevesju… kljub temu, da ni slisati alarmantno, so bolečine v trebuhu vseeno prevec podobne med sabo, da bi jih bilo varno ocenjevati brez pregleda
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, lahko bi slo recimo zgolj za zaprtje, zatipana podolgovata stvar bi lahko bila blato v crevesju… kljub temu, da ni slisati alarmantno, so bolečine v trebuhu vseeno prevec podobne med sabo, da bi jih bilo varno ocenjevati brez pregleda
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, lahko bi slo recimo zgolj za zaprtje, zatipana podolgovata stvar bi lahko bila blato v crevesju… kljub temu, da ni slisati alarmantno, so bolečine v trebuhu vseeno prevec podobne med sabo, da bi jih bilo varno ocenjevati brez pregleda
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close