Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bula na stegenski kosti

Bula na stegenski kosti

Pozdravljeni,
opazila sem, da se mi je pojavila bula na stegenski kosti, imam jo ze mislim da kar 2 leti, nikoli me ni bolela, niti povecala se ni. Sedaj pa veliko berem, da je bula lahko tudi rak, zato sem zacela razmisljati vec o tem, in me je zacela tudi boleti, zelo rahlo, ampak kljub temu čutim malo bolečine- mogoce samo zaradi prevec razmisljanja o tem. Zanima me, ce ima kdo kaj podobnih izkusenj, ali pa ve, kaj bi to lahko bilo?
Lp

Po dveh letih nespremenienosti je sicer malo možnosti, da bi šlo za rakavo spremembo, za kaj gre, bo pa po netu nemogoče ugotoviti
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,
zvečer sem opazil,da se mi je čez dan pojavila bula na levem spodnjem rebru,vodoravno. Bula je del rebra,je na rebru samem,v dolžini 4 cm x 1 cm,videt je,kot bi rebro izrazito oteklo. Bolečin ni,tudi na dotik ne,obarvanosti kože ni. Moje zdravstveno stanje sicer je zelo uredu. Krvni izvid S-CRP je 0,1 in K-Lkci je 3,9. Seveda pomislim na najhujše. Prosim vas za komentar. Lp

Bi bilo treba potipati za oceno, kaj to je, a da bi se neka bula iz kategorije “najhujše” pojavila kar čez noč pa tudi ni prav običajno
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close