Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca bolečine v hrbtu

bolečine v hrbtu

Pozdravljni,

star sem 50 let in moja drža ni najboljša. Včasih me je tudi zaradi tega kaj bolelo v križu ali vratu vendar nič hujšega. Sedaj pa že štiri dni imam ponoči bolečine v hrbtu in sicer prvič ponoči iz ponedeljka na torek. Je pa tako, zvečer ležem spat in je ok. Pnonoči ko pa se zbudim me boli od desne proti levi strani čez cel hrbet in sicer ne v višini pod rebrami temveč nekoliko više gori. Nikakor ne morem najti neko pozicijo za spat. Nato ko vstanem me še nekoliko boli vendar se kmalu umiri in je celd dan ok. Zvečer ko ponovno ležem spat je ok in kasneje ponoči se bolečina ponovno pojavi. Kaj naj bi bilo to vzrok? Hrbtenica? Je možno kaki Rak?

Hvala za vaš odgovor.

Pozdravljeni, diahnoze tu ne boste dobili, je pa vsekakor bolj verjeten vzrok v hrbtenici, kot pa kje drugje. Vaje znajo koristiti, če se bolečine zavlečejo za več kot teden ali dva bi bil smoseln seveda tudi pregled
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Katere vaje pa predlagate, da nebo se slabse oziroma da si se bolj ne skodim.

Se eno vprasanje, a ni cudno da me boli (hrbtenica) ponoci cez dan je pa prakticno ok brez bolecin oziroma le toliko da cutim hrbet.

Vaje za krepigev stabilizatorjev, najdete marsikaj na netu, pilates je na to temo recimo. Preverite še vašo vzmetnico in blazino,če vas matra le med ležanjem na njej
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close