Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca temni komolci

temni komolci

mene pa zanima,sigurno bi zdravnik bolje vedel kot kozmetičarka. In sicer,moja mami je od nekdaj imela temne komolce,počrnele. Že od majhenga vem da tega nisem hotla met in že kot njastnica sem si vse do pozne mladosti vedno redno drgnila komolce,mela kremice take in drugačne,primerne pillinge… in zdaj sem 33 stara in imam isto temne komolce kot mami.
Kako je lahko to od pomanjkanja higiene,če sem res redno vse delala da jih en bi imela? Je ta potemnela koža kakšnega drugega izvora?

žalostno se počutim,ko so kakšni res nesramni pa rečejo da s ene umivaš kar sploh niti prbližno ne drži. Hvala

Joj pojma nimam kaksni naj bi bili ti temni komolci?
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

to so temni komolci. na preklopu roke.
Bi bilo to mogoče bolj vprašanje za dermatologa? Ker karkoli nardim,od kremic do drgnjenja pillinga.. ne zgine. Moja mama ima isto

Na slikah ni nič nenormalnega, izogibajte se naslanjanju na komolce, ker pa ne gre za površinsko stvar, seveda tega ne bo odstranilo drgnenje, ker “taki pač sp”
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

jooj no, očitno se gre za dedovanje. saj se ne umre od tega. in ja, najbrž bi bilo bolje se obrniti k dermatologu ali kozmetičarju.

a deluje ta forumn? zakaj ni mojih objav, jebemu?

New Report

Close