Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Oko prišlo v stik z odstranjevalcem laka

Oko prišlo v stik z odstranjevalcem laka

Spoštovani!
Najprej bi se Vam opravičila že v naprej za malo nenavadno vprašanje in sicer včeraj sem si odstranjevala lak z nohtov in sicer s takim odstranjevalcem,ko prst pomočiš v tako posodico z gobico, pomazes in lak se odzrani. Ker se mi je mudilo sem delala precej hitro in je mi nekaj odstranjevalca spricnilo na roke. Sedaj me je strah da ni malo mi tudi v oci. Skrbi me ker nisem oci sperala pod vodo. Takoj sem le sla pod tus in si umivala lase. Decinitivno mi je nekaj vode slo tudi cez oci a nevem ce dovolj. Bilo je zelo pozno in sem hitro odsla spat. Danes sem guglala in je pisalo da ce se ti to zgodi je potrebeno oci spirati 15 min in pregled pri zdravniju. Ker oko in rdec ali kako drugace razdrazen nisem sla, ker sem takij zjutraj imela maturo. Zdaj oa sem ugitovila,da ko npr pogledam v belo steno vidim kot da bi bilo vse sestavljeno iz majnih pikic( splih ne vem kako bi razlozila) sploh ko je malo manj svetlo npr zvečer. Ne vidim tistih “music” ali nitk ampak tako kot bi bila npr stena iz majhnih pikic. Zdi se mi da se prej enako videla a me skrbi ce je to posledica vcerajsne nezgode. Zdi se mi da samo ponaicarim saj je verjetnost da mi je odstranjevalec laka prisel v oko mala a vseeno bi vas prosila za nasvet,saj ze 24 h o tem razmisljan in se ne fokusiram na pomebnejse reci kot je matura. 
Ps stara sem 19 in nosim pa tudi ocala sicer imam majhno dipotrijo in jih nosim samo med ucenjem. Ali je mozno, da tako vidim tudi zato ker sem zadni mesec ponovno po 3h letih zacela nisit ocala med ucenje in se preobremenila oko? Saj ne vem. Se ze vnaprej opravicujem za zmeden zapis in cudno razmisljanje.

Lep pozdrav

Meni se zdi, da vas je samo strah in da lak nima nobene zveze s tem in tudi ne z očmi. Če bi potrebovali 15 min izpiranja, verjemote, da bo to opazili 😉 Upam da vam je šlo dobro na maturi 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close