Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečina v prsih.

Bolečina v prsih.

Pozdravljeni, imam 18 let in že nekaj tednov opažam bolečino v prsnem predelu. Bolečina se pojavlja na vsakih par dni. Bolečina je včasih v desnem delu včasih v levem in včasih me tudi boli celotni prsni koš. Imam občutek kot da me stiska ko globoko diham, sicer nimam težav z dihanjem. Bolečina se poveča če ležim na levem boku ali hrbtu ter se zboljša ko sedim ali ležim na trebuhu. Redko se tudi širi na ramo in vrat. Zraven bolečine pa tudi čutim premikanje v prsnem košu med ležanjem na hrbtu. Bil sem že pri osebnem zdravniku, ki me je poslal na EKG kjer ni bilo rezultatov. Osebni zdravnik je predvidel da imam astmo vendar sem prepričan da je nimam.

Zdravo, tudi če bi imeli astmo, to ne bi povzročalo bolečin, saj ne boli. Glede na to, da ste že bili pregledani in glede na opisane okoliščine, se minzdi najverjetnwje, da gre za skeletno bolečino, a nikoli ni odveč kontrola pri zdravniku, če se ne izboljša. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, hvala za vaš odgovor. Zanima me če je premikanje ki ga čutim v okolici trebuha in levega dela prs ob ležanju na boku in hrbtu tudi vzrok tega. Občasno tudi čutim občutek mehurčkov na hrbtu v spodnjem delu reber ko se priklonim naprej, občutek zgine takoj po priklonu .

Pojma nimam, kaj bi bilo lahko to premikanje ali mehurčki, če ni zgolj premikanje zraka po dihalnih poteh levo/desno pri premikanju ali trzanje mišic
Lep poDrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close