Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina

Bolecina

Lepo pozdravljeni! Pred nekje 14 dnevi me je iz ljubega miru začelo boleti za kolenom se pravi na hrbtni strani kolena, natančneje tam ko je pregib oz. pod pregibom na zadnji strani noge (ne vem kako naj drugače opišem). Sem 100 %, da si nisem ničesar naredila, niti se nisem ukvarjala v zadnjem času s kakšno dejavnostjo. Boli tudi med ležanjem, bolečina se pojavi in izgine itd…je pa takšna kljuvajoča bolečina. Bila sem tudi pri zdravnici saj sem se rahlo ustrašila, da ni kje kakšen strdek. Noga mi res ni zatekla, rdečine nimam… Se pa je danes ponoči pojavilo kot nekakšno mrtvenje v stopalo in je res neprijeten občutek in seveda sem sedaj še bolj prestrašena, da res ni morda kakšen strdek. Je možno da je vseeno strdek? Ali obstaja kakšna samoplačniška preiskava krvi za strdke? In kako se imenuje? Lep pozdrav

Težava ne spominja na “strdek” in še zdravnica vas je pregledala, ne vidim potrebe po samoplačniškem iskanju “strdkov”
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Malo me skrbi, ker se mi namreč že kakšnih 10 dni pojavlja kot nekakšna tesnoba in bolečina v prsnem košu, kot bi me bolelo nekje za kostmi v prsnem košu. Ta tesnoba me včasih tako zmoti da ne morem niti zaspat. Res je da sem sicer tudi že imela pred leti probleme s tesnobo. Sedaj pa me je seveda zaskrbelo, da se mi morda ne pripravlja kakšen infarkt. Stara sem 35,kadilka, suhe postave. Lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Pred 4 dnevi se je za kolenom in ne v prsnem košu?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Za kolenom me boli še sedaj. Včeraj sem imela pregled pri fiziatru zaradi izrastka na vratni hrbtenici in ga mimogrede še vprašala za to bolečino za kolenom in dejal mi je da bi lahko bila povezana tudi zaradi težav s hrbtenico. Morda pa je tudi ta občutek tiščanja v prsih povezan s tem, ali pa je res samo psiha…ne vem, čeprav se mi vse bolj zdi da je, namreč preden sem potonila včeraj v spanec sem spet začutila kot nekakšno težo/tiščanje na prsnem košu in seveda sem se ustrašila in se čisto prebudila, občutek je izginil in se nato vrnil nazaj ko sem odšla v kuhinjo-predvidevam da zato, ker sem si seveda glavo belila s tem da bog ve kaj je narobe z mojim zdravjem, ker sem bila prepričana da je to sigurno napovedovalec infarkta.

Takole na pamet mi deluje precej bolj kot napad tesnobe kot napovedovalec česa drugega… Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close