Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Kronična utrujenost.

Kronična utrujenost.

Pozdravljeni, zadnje čase opažam, da imam neznanske probleme z energijo, saj se komaj normalno izvedem vsakodnevne aktivnosti, že samo mišlenje mi postaja pretežko.

Pri Indokrinilogih so mi že postavili diagnozo Hipodtropni Hipogonadizem, prejemam tudi Nebido inekcije vsake 4 mesece, dali so mi tudi neke tablete hidrokortizon tablete, ki naj bi jih jemal v primeru bolezenskiga stanje, čeprav nevem kaj to pomeni, jih nisem nikoli vzel.

Naročen sem tudi na kliniko motnje spanja, saj mislim, da tudi zelo slabo spim, ali je mogoče moje stanje odvisno tudi od jemanje teh tablet.

Vsak odgovor bo dobrodošel saj sem že resnično na robu prepada z psiho že tole komaj pišem…

Hvala za vaš odgovor, in srečno.

Pozdravljeni, depresija, čustvene motnje in podobno so sicer lahko stranski učinek jemanja testosterona, lahko se pojavljajo tudi povsem neodvisno od tega in najverjetnejši razlog vaših težav se po opisu zdi prav to. Predvidevam, da ste že opravili preiskavo hormonov ščitnice, vsekakor pa se obrnite na osebnega zdravnika in se pogovorita o možnosti, da gre za depresivne težave. Lep dan

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close