Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina pod levo dojko

Bolecina pod levo dojko

Pozdravljeni,

Stara sem 30 let in mamica 14-mesecni puncki. Pred dobrim mesecem dni sem prebolela gripo (virozo) nevem tocno kaj saj je istocasno zbolela moja puncka in sem tako to bolezen prebedela ter prebolela na nogah.
No zadnja dva tedna me muci bolecina v levi dojki, pod dojko na rebrih sem zatipala tudi bulo, obcutek je tak kot bi bila rebra tam zadebjena v primerjavi z desno stranjo. Bolecina ni mocna je pa sila neprijetna. Prav tako me “mucijo” bolecine v hrbtenici, ter piskanje v usesih. Bolecina v hrbtu je stalna ampak se seli ni staticna na enem mestu. Par dni nazaj sem se tako npr zbudila s cisti trdim vratom, danes me npr boli bolj v sredi hrbta. To je najbrz povezani tudi z nosenjem otroka.
Po gripi sem bila pri zdravnici zaradi te bolecine poslusala je srcek in pljuca, vzele smo kri vse je bilo ok.
Naj omenim, da se z mojo puncko se vedno veliko dojiva pa tudi spim bolj slabo vedno na boku z iztegnjeno spodnjo roko saj se dojiva tudi ponoci.

Zelo zelo zelo ne skrbi izvor in vzrok te bule pod prsmi na rebrih. Na dotik Ni bolece.

Najlepsa hvala za odgovor in vse dobro zelim.

Pozdravljeni, težava še najbolj spominja na skeletno težavo, lahko povecano s tiščanjem, ležanjem na tem delu… vseeno pa nobene bule ni za puščati nepregledane in jo le pokažite osebnemu zdravniku
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,

Zelim sporociti, da so mi naredili ultrazvok tega mojega rebra (rentgena niso zeleli delati, ker se dojim) in je to kar sem jaz zacutila kost-kjer se rebro stika s hrustancem. Hvalabogu🙏 Ker pa sem od poroda ogromno shujsala in sem v zgornjem delu telesa zelo koscena sedaj natipam tudi kosti za katere vsa ta leta sploh nisem vedela da jih imam.
Prav tako so mi naredili tudi pregled krvi znova vendar bolj natancen in je tudi na sreco vse bilo ok.
Ta bolecina na levi strani pa se kar vztraja in vztraja. Sploh je ne znam locirati iz kje bi prihajala. Enkrat boli zgoraj, drugic spodaj, tretjic vse okoli dojke. Kot bi prihajala od srca. Upam da hitro mine. Sumenje v usesih pa je posledica usesnega masla saj sem tudi pozimi s tamickino obiskovala bazen – sva hodili na plavanje za dojencke in mi je izgleda tudi voda usla v usesa.

Najlepsa hvala za vas odgovor in vse dobro vam zelim.

Pozdravcki iz Primorske😊

nova
Uredništvo priporoča

Super 🙂
Lep dan

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close