Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečine v/na penisu in pod popkom posebno še ponoči

Bolečine v/na penisu in pod popkom posebno še ponoči

Pred cca 14 dnevi sva z možem zbolela za gripo. Jaz sem jo prebolela v dobrem tednu dni, pri možu pa so se začele pojavljati še druge težave. Ko je po enem tednu od gripe šel lulat je omenil, da ga peče v penisu predno se je polulal in po lulanju. Po kakih dveh dneh sva bila zaradi tega pri osebni zdravnici, včeraj pa sva zato obiskala tudi urgenco v naši bolnici, kjer so mu vzeli urin in potrdili, da je voda ok…kot tudi že vsaj 3x odkar so se začele te bolečine. Tudi izvid krvi je vse v mejah normale….celo super. PSA je 0,66, zdravnica ga je poslala tudi na UZ trebuha, kjer so vsi organi normalni, ni nikakršnih prostih trebušnih tekočin, velikost prostate je 30 ccm/oziroma mm.
Kak teden nazaj pa se je na penisu nekje na sredini pod kožico pojavila rdečica, ki je skelela in pekla, nakar je to izginilo po nekajkratnem nanosu kreme Canesten.
Zdaj pa ga spet peče znotraj glavice in pri odprtini za urin, bolečina pa se občasno širi oziroma pojavi tudi v predelu mehurja oziroma pod popkom.Takoj sva se naročila tudi k urologu in bo na vrsti šele 21.februarja in to samoplačniško, saj na napotnico nisva niti hotela forsirati, ker očitno je čakalna vrsta…uhuhu.
Zdaj jemlje Naglesin tablete proti bolečinam, Bionorica tablete proti morebitnemu vnetju sečil 3xdnevno po 2 tableti, Combodart kapsule za prostato in sirup Lactecon 3 x dnevno za težave pri odvajanju blata, ki ga spremljajo že nekaj mesecev in se je zdravnica odločila za to terapijo do nadaljnega.
Ali so navedene bolečine penisa in tudi občasne težave pri samem uriniranju lahko posledica ledvičnega peska?
Naj povem še to, da dotične bolečine lajša trenutno tudi s Sudokremo in ko namaže glavico, se pojavi rahlo izboljšanje.
Samega penisa trenutno ni pregledal še nihče od zdravnikov pri katerih sva bila.
Za odgovor mojim zmedenim vprašanjem, se vam že vnaprej zahvaljujem.

Pozdravljeni, bolečine bi lahko povzročali ledvični kamni oz pesek, seveda pod predpostavko, da se postopno izloča zurinom in po poti navzven draži in praska sečnico. Težave pa res spominjajo na draženje ali vnetje tega bolečega predela, česar se ne vidi nujno na izvidu urina. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close