Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca kup tezav

kup tezav

pozdravljeni, za seboj imam stresno situacijo smrt v deuzini in od takrat se mi pojavlja naslednje nizek pritisk 110 /86 ki ga nekako zreguliram, vrtoglavice, bolecine v kosteh, trne u petah imam ze 6 mesecov od poroda,sedaj me tudi kolena zafrkavajo in bolijo ko iz sedecega ustanem.parkrat na dan se mi na levi strani predel trebuh pojavlja kot rahlo mravljincenje, nic konkretnega le opazim to,stara sem 38 let imela hudo nesreco, poskodovana hrbtenica 11 in 12 vreteno, ohromelost 3 in 6 moz.zivca, prisotna zaradi nesrece ptoza in dvojni vid. sedaj me pa skrbi, da mi te tezave ne obetajo nic dobrega, pri prebiranju forumov si sama postavljam diagnoze. kajmi svetujete, v ponedeljek grem k svojemu zdravniku potrebujem pa se vas nasvet

Svetujem vam, da nehate prebirati forume in boste dvakrat bolj zdravi. Kaj vas skrbi? Težave so vsaka zase in v seštevku ne predstavljajo ene bolezni. Katere diagnoze ste si pa že sami postavili? Aja, krvni tlak je pa ok, ne vem, zakaj vas žuli. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

me bolijo kosti,sicer sem aktivna hodim ampak cutim bolecine v nogah, hrbtenici…hrbet me itak boli skoz od prometne nesrece na spremembo vremena to ne panicim, imam tudi ptozo levega ocesa posledica prometne nesrece…cutim rahlo mravljincenje v predelu na levi strani trebuha.sest mesecov od poroda pa imam ze stalno prisotne bolecine v petah, trn u peti, .sicer je mozno da je to samo obdobje tesnobe zaradi izgube oceta, forumi mi pa odpirajo multiplo sklerozo..in potem se vecji napad panike.imam dva otroka in funkcioniram normalno.tudi gleznjiso mi oteceni..samo strah….hvala za vas odgovor vnaprej

nova
Uredništvo priporoča

Meni se največjindel težav zdi posledica tesnobnosti. Pustite forume, same grdobije namigujejo tam 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

hvala za odgovor, tud sama sem to dojela, ob boleci izgubi me res panika obliva z vseh stvari, prav bojm se kaj bo jutri, mogoce bi morala k psihologu na posvet, hvala se enkrat. lp

Ja, tudi jaz mislim, da potrebujete predvsem psiholosko pomoc. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

pozdravljeni, vceraj sem bila pri zdravniku dala mi je na analizo kri podrobno tako da konec tedna zvem kaj se kaze. danes me mravljinci desna noga, bolecine v kosteh niso prisotne cel dan in ni potrebe po protibolecinskih sredstvih, pritisk se je tudi umiril. tudi zdravnica meni da gre verjetno za stres in s tem povezane
tezave ampak je dala podrobno analizo. ne vem zakaj se bojim multiple skleroze. s
tara sem 38 let in zaradi poskodbe glave se bojim mozganske kapi. upam da gre za anksioznost prosim
za vase mnenje. hvala,lp

Zakaj ne bi verjeli osebni zdravnici?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

hvala, izzvidi od krvi so danes prisli in so ok razen za scitnico je nekoliko povecan 5. zaradi guzve je osebni zdravnik dostopen sele naslednji teden.medicinski brat rekel da zdravljenje ni potrebno saj le malo odstopa od dopustnega delovanja scitnice. ali menite da so potem te moje tezave poezane z scitnico in stresom? ali bi se vi odlocili da se odpravim na pregled mozganov, zaradi prometne nesrece leta 2007. hvala za odgovor. lp

Okrog ščitnice ne navajate, kateri parameter je 5, iz napisanega ne vidim posebne koristi iz preiskovanja poškodbe možganov izpred 12 let, tako da vztrajam na prejšnjem odgovoru. Pa seveda kaj odstopa pri hormonih ščitnice
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close