Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca SLABOSTI ŽE 6MESECEV

SLABOSTI ŽE 6MESECEV

pozdravljeni, stara sem 31 let, nekadilka, težave imam z tesnobo za katero hodim terapevtki. zraven se jemljem vsak večer dominor. imam 2 otroka, in tamlajšega še dojim. v sluzbi sem vsaki dan od 08.00h-17.00h. zadnjih 6mesecev mi je veckrat slabo. včasih 2 dni skupaj, včasih 3 dni skupaj , včasih več kot 10 dni. naredila sem tudi krvno sliko ki je ok. bila sem pri osebnem zdravniku in mi je priporočal manj stresa in več gibanja. gibati sem se začela in sicer vsak dan po 15min hoje. stanje se ni izboljsalo. danes zjutraj sem tudi mislila da bom omedlela. večkrat me boli tudi na sredini lopatice. ko berem po netu vidim da so slabost in bolečina v hrbtu lahko tudi znaki raka trebušne slinavke in tega me je zelo strah. zavedam se da so lahko slabosti tudi posledica tesnobe vendar me je vseeno strah da ni kaj hudega narobe z menoj. mi lahko poveste zakaj pride do teh konstantih slabosti? na kateri pregled bi bilo smiselno iti? je lahko tudi povezano s srcem? namreč imam večkrat na teden tudi ekstrasistolije. pri kardiologu sem bila in razen teh sves je moje srce ok. kaj predlagate? hvala in lp

Pozdravljeni, od vsega se tusi meni zdi, da bi lahko dobršen del vaših težav povzročala tesnoba in tudi strah pred tem, da je z vami nekaj hudo narobe bi sodil lahko v isto skupino težav. Pa na googlu ste se česa nalezli, da se ne boate še česa, ga dajte v karanteno. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close