Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Izliv likvorja

Izliv likvorja

Presneti Google! Seveda mi nekaj ni dalo miru in sem morala googlat, nakar sem priguglala izliv likvorja. Lani sem se namreč zbudila sredi noči, cel pojster je bil premočen iz nosu pa mi je teklo kot da bi imela odprto pipo, bil je prozoren izcedek. Nato je bil mir skoraj leto, nato sem imela sinusitis, ki se je začel lani septembra, pa še sedaj ni čisto ok, predvidevam zato ker imam še vedno na trenutke zelen izcedek iz nosu, okus po gnoju in pa občasna izguba okusa in vonja. Predvčerajšnjim pa sem se spet zbudila, ker mi je iz nosu tekla prozorna tekočina, ravno tako danes ponoči in seveda sem prebrala da likvor izteka tudi med spanjem- saj verjetno ne rabim opisat da me je skoraj kap. Je pa res da vsako jutro ko se zbudim kiham kot nora, imam poln nos in večkrat na dan me nos srbi za znoret. Vem, da bi lahko bila tudi alergija, ampak me resno skrbi. Hvala za odgovor.

A na nahod se pa gugl ni spomnu?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Če danes umrem, bom vsaj umrla nasmejana. Se je spomnil, med drugim ampak je to nekako najbolj zbodlo v oko. Pa je normalno da to tako dolgo traja? Zmoti me to da čez dan res tu pa tam posmrkam pa se to zeleno, tu in tam mi pa steče prozorno, najbolj pa me je seveda zmotilo, da mi tako lije ponoči, da me zbudi, seveda sem bila preprican, da mi je odteklo že najmanj pol te tekočine. In pa res me grozno srbi nos, posebej desna nosnica iz te seveda tudi teče prozorno.

nova
Uredništvo priporoča

Med vsem, kar vam lahko iz lukenj teče, se vam je prav likvor zdel najbolj verjeten 😉 Saj ne gre tako kot bi popustilo eno tesnilo, pa zdaj pušča v nos. Mislim, da lahko pozabite na likvor in prosite internet za novo tiralico 🙂 Še vedno glasujem za običajen izcedek iz nosu (ljubkovalno imenovan smrkelj)

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Dr. Rebolj. A je možno, da se to zgodi zaradi operacije nosnega septuma?
Kakšne so lahko posledice, če do tega pride? Je usodno?
p.s.: odločam se za operacijo

Nos je na drugi strani lobanje kor likvor in res nima neke zveze z njim. Kje ste ravno ta likvor našli pri vseh tegobah pri operaciji septuma?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Nos je na drugi strani lobanje kor likvor in res nima neke zveze z njim. Kje ste ravno ta likvor našli pri vseh tegobah pri operaciji septuma?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close