Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Izpljunek po kaslju

Izpljunek po kaslju

Pozdravljeni.

Ze 10 dni sem prehlajena. Prehlad se je zacel z nahodom, pecenjem grla. Trajalo je skoraj kak teden. Nato sem zacela suho pokasljevati, ne mocno in ne pogosto. Predvsem ob vecerih drazenje v prsnem kosu, suh kaselj. Vmes med prehladom sem.opazila ob brisanju nosa iz ene nosnice mal krvi. En dan samo. Po parih dnevih, vceraj zjutraj pa sem inela v ustih okus po krvi.
Zvecer,ko sem spet mal bolj suho kasljala, sem opazila krvav izpljunek. Najprej okus po krvi, nato pa krvav izpljunek. Tocno tak kot ce imas vnete dlesni in si umivas zobe in izpljunes krvavo slino. Nisi bili delci krvi med slino., kar sem brala, da je manj nevarno. Iz nosu krvi ni, tudi dlesni ne. Zelo.me skrbi, da je iz pljuc. Namrec strah me je pljucne embolije ali cesa tako nevarnega.
Pred 4 dnevi sem med dnevom imela spet za par mibut obcutek kot da ne morem dobro vdihniti, kot stisk na sredini prsnega kosa. Da ni kje to kj povezano.
Te stiske pa cutim ze dalj casa. Ziher eno leto, vsake toliko.
Je sploh kaka moznost, da izpljunek ni nevarne narave?

Pozdravljeni, seveda je možno, nor da je kri iz dlesni ali nosu, ceprav se vam zdi, da ne more biti. Koristen pa bi bil pregled pri zdravniku, če ne prebeha najkasneje skupaj s prehladom. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hm … ja v bistvu sem.opazila, da imam vneto pri zobu, ampak ko scistim z medzobno ali nitko. Ko umivam ni nic. Pri zdravniku sem bila in misli,da ni nic nevarnega, me je pa dala slikat vseeno. Sem narocena cez 2 tedna.
Samo med umivanjem nic ne krvavi. Zakaj je ravno med kasljem vceri? Pa zjutraj imam okus po krvi. To je res verjetno od zoba. Pa tudi kasneje,ko sem se kasljala, nisem.imela vec krvi v izpljunku. Na napisano menite, da ni.panike?

New Report

Close