Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca vaše mnenje glede močnih antioksidantov in kajenja

vaše mnenje glede močnih antioksidantov in kajenja

ker sem težek duševni bolnik (shizofrenik) je pri meni posledica bolezni (tudi večja nagnjenost) seveda kajenje. Pokadim veliko,kot shizofrenik imam 2x bolj oteženo če bi prenehala. Sem poskušala neštetokrat.. Zanima me,kaj lahko naredim,kaj lahko še jemljem,da bi omilila škodljive posledice kajenja?

1.zanima me,če bi jemanje resveratrola,kot njamočnejšega antioksidanta skos,12 mesecev v letu,lahko delno mogoče pripomogla k večjemu razstrupljanju telesa v smislu kajenja?

2.za resveratrol menda ni dobro neprestano jemat ker s elahko telo navadi in ni samo sposobno več se branit s svojo proizvodnjo obrambnih celic,je to res?

3. kaj lahko še naredim,da omilim posledice kajenja? enostavno nehat ne morem,čeprav vem,da je to najboljša rešitev.-

Pozdravljeni, žal ni posebnih ukrepov, da bi zmanjšali učinke kajenja, kadili pa še naprej, ker je kajenje en od dejavnikov tveganja tudi za srčno žilne bolezni, lahko poskrbite da bodo bvsaj ostali dejavniki tveganja čim manjši. Omenjen preparat je zgolj prehransko dopolnilo in ne zdravilo, zato tudi ne poznam njegovih dokazanih učinkov.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close