Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca me naj skrbi

me naj skrbi

Upam da dobim odgovor – kolegica mi priporoča, je prijavljena tukaj (sem preko nje sedaj)

V glavnem, sem dopolnila 50, nikoli nobenih ginekoloških težav, menstruacije redne, brez bolečin…(5 oz 7 dni) Ta mesec pa – menstruacija zamujala teden dni, nato tajala normalno kot vedno 5 dni, edino tole “čiščenje” pa se je sedaj podaljšalo. Tako da imam sedaj vsega skupaj že 13 dni izcedek. Ni količinsko vredno omembe, je pa potrebno imeti dnevni vložek. Izcedek je rjavkast, ne več krvav. Danes pa me je pričel boleti še križ (če je lahko kakšna povezava?), kakšnih drugih težav nimam, tudi prsi me ne bolijo. Nekomu se bo tole zdelo normalno, meni, ki se je menstruacija držala koledarja in točnih dnevov pa je to sedaj popolnoma nenormalno. Celo zelo zaskrbljujoče se mi zdi…

Pozdravljeni, možno je, da gre za predmenopavzalne težave, ko menstruacije zaradi hormonakih sprememb postajajo lahko drugačne po intenziteti, pojavljanju in trajanju. Možni so seveda tudi drugi vzroki. Ker pa to ni moje področje dela, povprašajte še na forumu ginekologija ali kar ginekologa. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close