Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Vrtoglavica in prebavne težave

Vrtoglavica in prebavne težave

Danes se mi je zgodilo sledeče. Zjutraj vstanem popijem matični mleček, potem pa čez par minut vrtoglavica. Nabijanje srca in močna vroglavica. Malo kasneje pa še slabost in prebavne težave. Vtrelo se mi je tako hitro, da sem mislila, da bom omedlela. Sem kaj takega pojedla? Kaj bi lahko bilo to?

Zdravo, precen malo verjetno se mi zdi, da bi bil kriv matični mleček, lahko bi šlo tudi za običajne prebavne težave ali virusno okužbo prebavil, pričakoval bi, da bi se vrtoglavica (omotica?) izboljšala, če bi se ulegli. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Vtroglavica se ni umirila, ne po tem ko sem se ulegla. In trajala je še cel dan. Nekje okoli 20.00 ure zvečer je bilo bolje. Danes pa se mi je zgodilo podobno, ko sem šla iz službe. Hvala komurkoli že, ne v tako hudi obliki. Me je pa pred tem začela boleti glava in še vedno čutim prtisk v glavi. Mi lahko prosim svetujete na koga se lahko obrnem.

nova
Uredništvo priporoča

Vedno je osebni zdravnik najprimernejši naslov. Glede na ponavljanje težav bi bile vredne zdravniškega pregleda. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close