Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca boleča nožnica

boleča nožnica

Živjo! Kmalu bom dopolnila 16 let in zadnjih 5 mesecev imam bolečine v nožnici, urin je neprijetnega vonja in spolni odnosi so zelo boleči.
Pri 13ih letih sem bila večkrat posiljena, a takrat nisem šla na preiskave za spolno prenosljive bolezni. Težave so se pojavile ko sem s svojim fantom prvič imela spolne odnose. Ginekologinja zaradi zgodnje spolne aktivnosti in neprijetne preteklosti ni resno vzela mojih težav in mi ni pomagala. Uporabljala sem zaščito “uva ring”, obročki so po dveh mescih uporabe postali neprijetni in boleči. 1 mesec jemljem kapsule LACTOGYN, prej sem imela tudi kapljice za mehur in ledvice vendar mi ni nič od tega ne pomaga. Pri uriniranju me zadnji mesec zelo peče, bolečina spominja na vnetje. Pri osebni zdravnici sem dala pregledati urin in negre za bakterijsko vnetje.
Sama nevem kaj povzroča bolečino in res nevem kam naj se ubrneem za pomoč.
Hvaležna bom vsakega odgovora:)

Živjo! Škoda da nimava izvida urina, res je lahko smrdeč tudi od zaužite hrane in pekoče bolečine od česa drugega, vseeno pa se mi zdi sumljivo za vnetje in bi bilo vredno pogledati, če je bilo vse narejeno prav (prvi jutranji urin na preiskavi…. tudi boleči spolni odnosi imajo lahko veliko vzrokov, včasih se dejansko ne najde nič, a vnetje in še kaj bi vendarle pojasnil že pregled še pri ginekologu. Ocenjevanje, kdaj je prezgodaj ali prepozno in zgodovina in moraliziranja, niso v njegovi pristojnosti in še manj, da zato vaših težav ne bi jemal resno. Torej brez strahu nazaj k obema zdravnikoma, kar zadeva forume, pa največ o tem ve dr. Pušenjak na forumu ginekologija. Lep dan

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close