Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Slabo počutje

Slabo počutje

Lepo pozdravljeni! Konec avgusta sem se začela slabo počutiti, zato sem nekje v začetku septembra odšla k zdravnici, kjer sem dobila 2 škatli amoksiklava. Imela sem zelo zabasan nos z zelenimi smrklji in pa mokro kašljala prav tako z zelenimi izpljunki in imela sem grozen ogaben okus po gnoju, pojavilo se je tudi težko dihanje, nos sem čistila z vsem možnim pomagalo ni pa nič. Stanje se je malo poboljšalo proti koncu druge škatle antibiotikov. Sedaj je dosti boljše počutje, vendar pa še vedno ni čisto ok. Zjutraj in zvečer še vedno izkašljujem zeleno pa tudi nos je še rahlo zabasan in okus po gnoju je še tu in tam prisoten, predvsem zjutraj. Me pa začne proti večeru bolet glava, bolečine se pojavijo tudi za očmi in imam občutek pritiska v glavi če se malo sklonim, tako da malo sumim na sinuse. Glede na to, da se mi vse skupaj že malo vleče me zanima če je normalno, da še ravno ne pokam od zdravja in dobrega počutja!? Moram pa povedati še, da vročine nisem imela niti enkrat, razen en dan v avgustu pa še to 37.1, ampak tako bolana ne pomnim da bi kdaj bila. Malo sem bila tudi hipohinder (kar sicer ni moja navada) in sem se že malo zbala, da slučajno nebi prešlo v sepso,ampak najverjetneje potem danes nebi več pisala. Lep pozdrav in hvala za odgovor. P. S pozabila sem vam napisati še to, da sem imela tudi probleme z ušesi in sicer z zbadajočo bolečino, občutkom zamašenosti in pa z nekakšnim brnenjem v ušesu.

A ravno sepse ste se spomnili? Da ne bi prešlo pa v drisko zaradi antibiotikov pa ni bila dovolj spektakularna možnost? 😉 Malo je vzrokov, kjer bi antibiotiki pozdravili še tako smrkljast nos ne glede na barvni spekter izcedka, in ne izključujem možnosti, da je šlo zgolj za virusno okužbo, posebno če bakterijska ni bila potrjena z laboratorijem. Tudi učinek antibiotika šele konec druge škatle mi je sumljiv in bi po tolikšnem času znalo do izboljšanja priti tudi brez njega. Tiščanje v čelu in za očmi bi bilo lahko povezano s sinusi, ti pa z zamašenim nosom, ta bi lahko tudi povzročal občutke v ušesih, če preprečuje izenačevanje tlaka v njih. Vaša zgodba mi torej ni nenavadna in v njej ne najdem nič septičnega 🙂
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ste pa me nasmejali, hvala. Saj bi pomislila na drisko, ampak to imam tako ali tako večinoma časa. Torej je normalno, da mi se ta prehlad vleče že toliko časa, ker me je res že malo zaskrbelo. Sem pa prepričana v eno stvar, da v bodoče res nebom več brala internetnih strani in si postavljala sama diagnoze, ker če me nebo pobralo od vseh bolezni ki sem si jih pripisala me bo pa sigurno od straha. Hvala za odgovor in lep pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Sej pravim, od gugla jih je kup zbolel, pa noben ozdravel. No, driske tut ni nihce dobil. Tezko recem normalno, ampak ne nenavadno. Viroze ali oslabelost se lahko zavlecejo ali pa staknete neko novo, se preden v celoti mine prejsnja. Vec kot boste spoznalibolezni po netu, vec jih boste imeli. Mir mu dajte in ga boste imeli tudi vi 😉
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close