Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca RADA BI VEDELA KAJ CUTI

RADA BI VEDELA KAJ CUTI

Vem, da se naslov slisi malo cudno, a nisem vedela kako se naj pravilno izrazim.

Da zacnem na zacetku:
Sem porocena, mati dveh otrok. V zakonu se pocutim utesnjeno, osamljeno in nespostovano. Z mozem sva si tudi nenehno v laseh. Problem je nastopil, ko sem zamenjala sluzbo. Takoj mi je v oko vpadel sodelavec, z katerim sem se pozneje tudi zblizala.
On je tudi v razmerju in ima otroke. Veckrat sva sla na pijaco, izlet… Velikokrat sva si pisala sms-e, tudi vcasih do polnoci. Veliko sem mu zaupala, ve tudi da se z mozem ne razumem.
Do pred kratkim sem mislila, da vseeno misli kaj resnejsega z mano. Nato sem bila dalj casa odsotna v sluzbi, zaradi bolezni. V tem casu se sploh ni oglasil, ali povprasal kako sem. Bila sem zelo prizadeta. Tudi ko sem se vrnila v sluzbo, se je kar nekaj casa vedel distancirano. Neto pred nekja meseci, pa je spet zacel flirtati z mano, kar se je tudi stopnjevalo. Ko sva sama, me prime za ta zadnjo, oz se me dotika – na tistih mestih…. Ve, da do njega nisem ravnodusna, da mi je zelo pri srcu, vsec… Ne vem, kako se naj na to odzovem, saj on ve, da mi prija ce se me dotakne. To mi je jasno dal vedeti. Ce pa ga povprasam, ali me pogresa, pa se dela kot da mu je vseeno. Ne vem , kaj naj si mislim? Ali se nad menoj samo naslaja, cuti kaj do mene, ali samo ger za trenutno zadovoljitev poterebe – se pravi, da me izrablja, brez resnih ciljev in obcutkov.
Problem je v tem , da do njega gojim pristne obcutke. Ce bi mi rekel, da misli imeti resno vezo z mano, bi sigurno moza zapustila. Kako ga testiram kaj sploh hoce od mene in ne da se samo zafrkava. Ah ja, pa ne bi ga rada direktno vprasala. Saj me je ze trikrat vprasal, ce sem nora nanj, pa mu tega nisem upala priznati. Dobil je le nasmesek.

Upam, da sem svoj problem razumljivo opisala. Prosim za kakrsen koli nasvet.

Pozdravljena, na to temo boste od mene dobili le laičen odgovor, reciva mu moje osebno mnenje. Tu gre za tri vzporedne zgodbe, ki bi jih vi radi rešili v kosu, pa se bi jih bilo bolje lotiti posebej. Zakaj bi za odhod od moža potrebovali podatke o čustvih sodelavca? Imate vaš odnos z možem, vaš odnos s sodelavcem in sodelavčev odnos z njegovo zvezo. Vsak od vaju ima torej še en svoj priblem, moško vedenje pa žal ni nekaj takega, da bi se iz njega dalo napovedovati nek končen izid zgodbe ali tesnih namenov. Pesimistična statistika takih zapletov ima gotovo svoje izjeme, a obeti bodo mnogo boljši, ko ali če bosta rešila najprej vsak svoj problem doma.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hja iskreno se pogovorita ce kaj cuti..ce bi blo kaj resnega bi te tud poklical v casu tvoje odsotnosti…lp

New Report

Close