Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina v prsnem kosu

Bolecina v prsnem kosu

Pozdravljeni na vas se obracam z upanjem da se nekoliko pomirim po burni noci tezav z zdravjem:/
In sicer nekje okol 1 ure zjutraj me je zbudila precej mocna bolecina v prsnem kosu nekje za prsnico a laik tezko locira tocno. Bolelo je kar precej mocno in okoli 10-15min. Konstantno z rahlim izbolsanjem in takoj spet mocno bolecino:/
Starost 28 let nekadilec alkohol nikol pil v vecjih kolicinah. Normalne postave 180cm in 87 kg.
Bi mogoce priporocili nujnejsi pregled pri izbranem os. Zdravniku bi slo lahko za kaksen srcni napad mogoce lazji infarkt ali pa se na to pripravlja ? Vsaj kolikor sem googlal je mozno:/
Se pa mi je ko je bolecina od sebe izginila dvakrat ali trikrat spahnilo bi slo lahko za zelodec? Lahko tako mocno cutis v pesnem kosu?
Za vas odg se najlepse zahvaljujem.

Pozdravljeni, seveda je možno, da je šlo za bolečine zaradi želodčne kisline, refluksa oz iz prebavil in ne zaradi česarkoli s srcem, še posebno, ker je minilo po spahovanju. Tudi te bolečine so lahko hude in trajajo precej časa. Pregled pri zdravniku pa vseeno ne bo škodil. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close