Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Izvid

Izvid

Spoštovani.
Sem teden dni po laparoskopski odstranitvi žolčnika. Zaradi bolečin v trebuhu in temperature 37,5 sem obiskala zdravnika. Ugotovili so povišan crp(56) in levkocite (14), ter malo proste tekočine v loži žolčnika (16x 10mm). Dobila sem antibiotika ciprobay in efloran. Po dveh dneh sem imela kontrolo in levkociti so padli na 10, crp pa narasel na 157. Bolečine v trebuhu so minimalne, temperatura pa ostaja 37,5. Kaj je lahko vzrok da crp narašča, kljub antibiotikom, levkociti pa so padli. Je možno, da bi bila za porast crp kriva “cevka” ki so mi jo vstavili pred mesecem dni zaradi ercp posega? Bi bilo smiselno pregledati še kaj, ker imam občutek da moje težave niso povezane z odstranitvijo žolčnika. Imela sem tudi gastroskopijo (vse ok) in pregled pri ginekologu (vse ok). Je normalno da še po tednu dni čutim bolečine v prsnem košu po laparoskopiji (zaradi plina).
Hvala za vaš odgovor in predvsem za čas ki nam ga namenjate.
Lep pozdrav

Pozdravljeni, po dveh dneh se mi zdi malo zgodaj za oceno učinka zdravljenja in ni nemogoče, da ob prvem pregledu ni crp še niti narasel na končno vrednost. Zaradi tiste cevke to ne bo, verjetno pa bo smiselna še ena kontrola krvi v kratkem. Pa seveda upoštevajte, da je potrebno interpretirati izvide v luči kliničnih težav in ne v smislu zdravljenja številk. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Najlepša hvala za vaš odgovor.
Lep pozdrav.

New Report

Close