Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca trebuh, popek

trebuh, popek

Sem ženska, ki je imela redne menstruacije (na 28 dni). Zadnja menstruacija sedaj pa je bila marca. Glede na leta (abraham) me zadeva niti ne preseneti. Me je pa presenetilo, ker sem mesec nazaj začutila pod popkom migetanje – kot prvi gibi otroka, vendar glede na sterilizacijo pred 13 leti to na srečo ni možno. Sedaj pa se mi je zraven tega migetanja pojavil še vnet popek. Ne sicer hudo, vendar se nekaj dogaja. Ker sem malce “poguglala” in na srečo nisem nek paničar, me vseeno zanima če bi bilo dobro stopiti do zdravnika, ali pa je to res lahko samo delovanje črevesja. Krvni izvidi ter urin so OK, kajti delam redne mesečne preglede zaradi druge zadeve (Arava). S prebavo nobenih težav, tudi drugače ni trebušnih bolečin. LP

Me res zanima, kaj vam je natvezil google 😉 Tisto migetanje bi bili prej mišični trzljaji, kot pa gibi otroka (seveda ugibam), vnet popek pa iz neke druge zgodbe. Glede na to, da je popek vlažna vdolbina, vnetja niti siso tako redka in večinoma dokaj enostavno ozdravljiva. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, par dni me ze spika v predelu popka, mogoce bol na desni strani spodaj cisto pod popkom. Trebuh na otip ni napet, tudi ne boli ce pritisnem kam. Bolecina tudi ni huda in ni konstantna. Spolno pocutje je drugace ok(nisem noseca,g tezav nimam, stara 28 let). Mogoce kasna ideja kaj bi to bilo?

nova
Uredništvo priporoča

Zelo malo otipljivega je v vašem vprašanju in čeprav ne najdem nič sumljivega, je podatkov vseeno premalo za resen odgovor. Kaj naj bi bilo spolno počutje?
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

splosno 🙂

Nikol neb pomislu 😉 Lep dan

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close