Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Moznost zanostive?

Moznost zanostive?

Zdravo, 28. Sem imela spolni odnos, ki je bil prve pol casa nezasciten, na koncu pa zasciten s kondomom, tako da je prislo do izliva v kondom. Bila sem tudi tik pred menstruacijo (jemala sem primolut nor, zaradi zamaknitve menstruacije 5 dni), ko sem 30.4 Koncala z jemanjem tablet sem 2. 5 Dobila menstruacijo, ki je bila za odtenek mocnejsa kot drugic (bolela je manj), tudi trajala je 7 dni(zadnje 3 dn zelo sibka). Koliko je sanse, da bi kjub temu zanosila, taka mocna menstruacija verjetno nebi dopuscala vgnezditve oz oploditve? Moram reci da sem kar malo panicna, ker imam zadnji teden cuden tiscoco pekoc obcutek toplote v predelu maternice in pogosto uriniranje (moznost okuzbe zaradi nezascitenega odnosa??). Danes sem pa cist iz firbca naredila test (ki je sprva pokazal rahlo crtico, ki je po 5 min zbledela, vendar jo je bilo se vseeno opaziti-pisalo je da je veljaven rezultat po 5 min), sedaj sem mocno zbegana in od vse nervoze mi sili se na bruhanje-ali je to le znak nosecnosti?. Stara 20 let

Testa nosecnosti ne morem komentirati, po opisu dogodka pa nosecnost kljub mocnejsi menstruaciji oz krvavitvi po spolnem odnosu, ni prav verjetna. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,

Bolecine oz tiscoc obcutek se kar vztraja (obcutrlek imam tudi kot da bi se nekaj premikalo nekaksen zrak, kot da bi me crvicilo v crevesju vendar me ne). Boli in tisci me tocno nad sramnicno kostjo na sredini in obcasno se v desni in levi jajcnik (bolecine podobne menstrualnim vedar je do M se dva tedna) poleg tega me pa ze dva dni kar mocno boli v krizu, danes sem dobila se vrocino in zabasan nos. Tezav z uriniranjem niti nimam, bi lahko slo za kaksno vnetje rodil? Ali je bolj smiselen obisk pri ginekolou ali pri osebnem zdravniku. Je kaj narobe ce se malo pocakam, ker sem ravno na dopustovanju.

nova
Uredništvo priporoča

Seveda vnetje ni izključeno, v tem predelu lahko poleg rodil boli tudi vnetje sečil. Če ste v dvomih, ali ginekolog ali osebni zdravnik, je osebni zdravnik izbira, ki pokrije širši spekter vzrokov za take težave. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close