Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca izvid :(

izvid :(

Danes sem dobila izvide iz medicine dela in ker me zdravnik lahko sprejme šele prihodnji teden, sem zelo zaskrbljena.

Je tukaj kak, ki se spozna na izvide … povišani U-eritrociti (HB) v urinu (3), referenčna je (0 poE) ter številne bakterije in številni ploščati epiteli.

Tuki je en, ki je videl do zdaj že ene par izvidov. Lahko bi slo tudi zgolj za vnet mehur recimo. Sicer pa je lazje domnevati karkoli če navedete morebitne simptome
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Nobenih simptomov, vsaj ne, da bi jih opazila, nic ne pece ob uriniranju, nobenih opaznih bolecin. Bi bilo kozno to tudi od vaginalnega vnetja? Ali urin dan prekmalu po menstruaciji, imam namrec po M se kar dolgo kak blag izcedek. Gliste, ki jih je hci prinesla iz sole?

Hvala za odgovor.

nova
Uredništvo priporoča

Ohhh, s takim urinom si pa dejansko ne moremo nic pomagati. Naslednjic je ob M vredno o tem vnaprej opozoriti zdravnika. Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Saj niti ne vem, kdaj naj potem dam znova na pregled urin :)… zaradi mioma imam mireno, M so res izjemno blage, če sploh so, vendar ko so, je lahko kak zelo, zelo blag rjav izcedek tudi še 8, 9 dan, nato pa bel izcedek. Žel se ne spomnim, kako je bilo pri tokratnem pregledu urina. Le to vem, da smo teden kasneje ugotovili, da imamo še gliste …

Pozabila sem pri izvidu napisati, da je bil pregled sedimenta brez posebnosti, tudi pri eritrocitih. Torej HB 3, sediment pa vse v okvirih normale.

Pozdravljeni, dokler imate kakršen koli izcedek ali menzes, je izvid urina komaj uporaben, če sploh. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovore in vaš čas.
Kontrolni izvid je bil v redu 🙂

Super 🙂
Lep dan!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close