Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca bolečina v prsih in viroza

bolečina v prsih in viroza

Spoštovani!
V drugi polovici januarja naj bi imela virozo, sem preležala, po izboljšanju se je stanje po treh dneh poslabšalo. Dobila sem vročino, bolečine v prsih, kašelj. Imela naj bi nekakšno vnetje v prsih, oz. od žrela dol. Zdravila sem se z Analginom in pumpico Berodual. Stanje se ni izboljšalo zato dobim še Ospamox. Stanje se nekoliko izboljša, vendar ne povsem, bolečine v prsih so prisotne, še posebej ob manjših naporih. Po dveh tednih in pol bolniške še vedno ni povsem dobro, zopet se pojavijo bolečine v grlu in bolečina v prsih je še tu in tam prisotna. Po tednu izboljšanja se zopet pojavi prehlad (jemljem Daleron cold3) z močnim kašljem, ki se pomiri, vendar je bolečina v prsih še zmeraj prisotna, sedaj zopet močneje. Hitro se utrudim in vse skupaj traja že od januarja, zato me zanima, če je to normalno za viroze ali je prisotno še kaj drugega. K zdravniku več nisem šla, čeprav se slabo počutim, en dan je boljše, drugi zopet ne, vsak napor je težji in tudi bolečina v prsih je močnejša. Imam občutek, da včasih seva bolj levo.

Za vaš odgovor se vam zahvaljujem in vas lepo pozdravljam!

Lena

Pozdravljeni, sicer je bolečina v prsih lahko spremljevalka kašlja, kar pa ne izključuje drugih možnosti in je vredna zdravniške pozornosti, posebno še, če ste starejša oseba in če je zdravnik še ni obravnaval. Sicer pa bi ob tovrstnih poslabšanjih bolezni vsekakor predlagal zdravniški pregled, verjetno bo smiselna tudi kontrola krvi, posebno če pred predpisomantibiotika śe ni bila pregledana. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Spostovani!
Hvala za hiter odgovor. Stara sem 44 let in te bolecine imam veckrat, s tem da zdaj ne pojenja. Zari me tudi celotno zrelo. Izvid krvi ni bil ne vem kako slab, malo povecani levkociti, povecan crp in trombociti.
Vmes imam malo povisan pritisk, 145/90,pulz 78, vcasih mi je slabo, samo ne dolgo. Mogoce tu ni povezave. Imam obcutek, da ce vec govorim in se naprezam je slabse.
Hvala in lp

nova
Uredništvo priporoča

Take bolečine so pogost spremljevalec teh prehladnih obolenj, praviloma minejo skupaj z njimi ali s kašljem. Res pa se v medicini ne gre zanašati na možnosti, ki se ponujajo same in je prsne bolečine vedno treba razjasniti z živim zdravnikom. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close