Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Vrtoglavica par sekund

Vrtoglavica par sekund

Spoštovani!

Stara sem 37 let ne kadim, ne pijem. Zdravje kolikor toliko ok. Zaradi ponavljajočih bolečin v zadnjem delu glave, sem pred 1letom opravila MR. Izvid vredu. Bolečine so še občasno prisotne, vendar manj. Kar me skrbi, je To, da že par dni večkrat dnevno ( v mirujočem stanju, lahki tudi stoje občutim kratkotrajno vrtoglavico ( od 1-3sekunde). Ker sem k nevrologinji z izvidom od MR -zaradi bolečin zadnjega dela glave,naročena šele čez 1.5leta ( ko sem bila lani pri njej vrtoglavica ni bilo, zato ko me je vprašala o teh, sem odg negativno. Seveda sem sedaj v skrbeh, kaj pa če je tumor in imam zaradi njega te kratkotrajne vendar pogoste vrtoglavice. Prosim za odg, ker na spletu ne najdem nič o podobnih težavah. Hvala
Lp

Zakaj bi bil tumor? Odčitan MR oz izvid ste verjetno prejeli (ali vaš osebni zdravnik). Od česa se vam zavrti za 3 sek je nenogoče uganiti po netu, zaćel bi s tem, a gre zares za vrtoglavico, ko se prostor zavrti okoli vas, ali le za omotico…
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

pozdravljeni,

ze cca 14 dni imam cuden obcutek v glavi, kot nekaksno omotico(obcasno se mi malo zvrti). Vmes sem imela prehlad, in sem to pripisovala slabemu pocutju, vendar je to sedaj mimo in sem kar se tega tice ok, le omotice so se. Ne sicer cez cel dan.. Od zdravil jemljem byol, zacela sem ga jemal cca 1m nazaj 1,25g na dan. na zacetku je bilo vse ok, po 14 dneh pa se je pojavilo tole. vem sicer da so to lhko stranski ucinki, ampak sem pricakovala to prej .. malo me skrbi ker odhajam v ponedeljek na dopust. glava me sicer ne boli, stara sem 27 let..
hvala za odgovore

nova
Uredništvo priporoča

Omotice so zelo nespecifična težava in jih lahko povzroča vse od okužbe, tesnobe, slabokrvnosti, nizkega krvnega tlakaomenjenih zdravil in še marsičesa. Ne navajate, zakaj ste zdravila sploh prejeli. Glede na to, da odhajate na dopust, vam predlagam pregled pred tem. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close