Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Zaspana roka, bolecina in mravljinci ne prenehajo

Zaspana roka, bolecina in mravljinci ne prenehajo

Spostovani, lepo prosim za pomoc!
Danes ppnoci sm si hudo zalezala obe roki, ko sm ju dvignila je ena kar padla dol, kot da ni moja, nato sm cutila kako je kri stakla nazaj v rokoy prav grozen obcutek, mravljinci in bolecine pa zelo hude, roka rdeca nato pa spet normalne barve, vendar mravljinci in obcutek tezke roke nikakor ne poneha. Taksnih mravljincev oz tako zalezanih obeh rok se nikoli nisem imela, ne tako hudih. Skrbi me ali se lahko zaradi tega nardi strdek??? Saj tezka roka in mravljinci v eni roki ne ponehajo, prste na eni roki komaj cutim, so se vedno mravljincasti. Stara sm 32 let, do sedaj zdrava pa vendar me zelo skrbi, da bi prislo do kaksnih zapletov ker roki tako dolgo nista bili prekrvavljeni. Prosim in hvala za pomoc!!!

Pozdravljeni, opis dejansko ne odstopa od tistega pri “poležani” roki, pri tem niti ni nujna motnja prekrvavitve, lahko gre le za pretisnjen živec, ki vodi v roko. “Strdki” niso običajen pojav pri zaležanih rokah. Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close