Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečina

Bolečina

Pozdravljeni!

Naj najprej povem, da nisem popolnoma prepričan, da je to pravi del foruma za takšno vprašanja, ampak urologija bojda ni več aktivna.

Situacija: teden dni že čutim blago bolečino v levem testisu, ki je bila na začetku intenzivna vendar je začela pojenjati. V zadnjem dnevu se je situacija poslabšala, vsaj kar se tiče bolečine. Ne boli me ravno na dotik, mogoče pod določenem kotu. Ko se usedem mi postane malce neprijetno, tudi spanje je težavno. Nimam nobene vizualne deformacije, izcedka, bul ali zatrdlin, se tudi ne počutim slabo, nimam vročine, skratka, edini simptom je bolečina v levem testisu. Mogoče še par podatkov: v službi večino časa sedim, se pa ukvarjam tudi s fitnesom (dvigovanje uteži), star sem 30.

V vsakem primeru bom obiskal zdravnika, vendar bi vas prosil za mnenje, saj sem postal precej paničen zaradi potencialnih zdravstvenih težav.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Eh, razloga za paničnost res ne vidim, pregledati ga bi pa že bilo vredno. Testisi so občutljiva reč, poleg vnetja, morebitnega zasuka, ki bi motil oskrbo s krvjo (in zelo močno boli), lahko bolečine povzročajo razširjene žilice okrog njega, pa stvari, ki so tam a nimajo zveze z modi, kot recimo kila. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close