Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina po im inekciji

Bolecina po im inekciji

Spostovani,
pred 15 dnevi sem dobila injekcijo v zadnjico zaradi hudega glavobola. Dobila sem apaurin in ketonal, mesto bolj na sredini na zunanjem robu ritnice. Po aplikaciji in med samo aplikacijo je zelo bolelo in peklo. Danes bopecina ne preneha, boli v nogo kaksnih 10cm od zatrdline v zadnjici. Mesto je obcutljivo na dotik in se zdj ne morem spati na desno boku. Res je, da sm bolj suha, 55kg. Pa vendar me zanima ali je normalno, da me boli se 15 dan od dneva aplikacije. Koza na zunaj ni vec rumena, me pa srbi v globini. Je vse to normalno??// Prej me ni nikoli tako bolelo, zdj pa se mi zdi, sa boli samo mesto aplikacije in posledicno na vse strani. Na dotik ko se primem imam tak butas obcutek tudi pod mestom kjer se primem. Niso mravljinci ampak obcutek kot bi se nekdo dotikal koze. Hvala za odgovor, me pa ze kar skrbi. Vrjetno kaj hudo narobe 15 dan ne more bit???lp

Običajno res boli manj časa, če je bilanamestu vboda kakšna žilica, če je nastal hematom, če bi se vbodno mesto vnelo ipd, boli lahko dlje časa. V opisu sicer nisem zasledil “česa groznega”.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Spostovani,
hvala za odgovor. Torej ne rabim k zdravniku. Mi prosim lahko poveste se to, zakaj po im injekciji boli noga navzdol in je na dotik boleca, kot bi nekaj pikalo not, ko se primem, najbolj boli nekje 10-20cm od mesta aplikacija, samo mesto aplikacije je boljse razen zatrdline. Zakaj torej boli noga, mogoce zaradi zivca? Res me skrbi, ker po tolikih dneh ni nic boljse. Srbi in boli, na zunaj pa ni vodeti nic .
S spostovanjem in lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Odgovorom, če je treba k zdravniku, se izogibam, vendarle je to samo forum. V opisu pa sicer ne najdem česa zelo sumljivega, da bi zahtevalo zdravljenje. Če bi vam oplazili živec z iglo, lahko boli v smeri, kamor vodi. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Spstovani,
hvala! Bolecina se vedno ne poneha, prav tako je prisotna bulica. Mi lahko prosim samo se poveste ali se vam zdi normalno, sa boli ze tri tedne??? Ce je bil oplazen ali preboden zivec me lahko boli se kako dolgo??? 4 tedne ali vec? Samo toliko ke zanima, da nebom nenehno v skrbeh!!!
Hvala!!!

Običajno ne boli tako dolgo, zakaj pa vas boli, pa žal ne bo možno oceniti po netu. Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close