Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečina v trebuhu

Bolečina v trebuhu

Pozdravljeni, že 1 meseca trpim bolečino v trebuhu, prvi teden so bile bolečine zelo hude potem pa so malo pojenjale a vendar je bolečina prisotna neprestano. Bil sem že parkrat pri zdravniku in mi ni dal nobenega konkretnega odgovora, 2x me je poslal v laboratorij kjer pa so bili izvidi za kri in vodo ok ( rekel je tudi da ne kaže na kakšno vnetje). Boli me v spodnjem delu trebuha po celem pasu ko grem na blato pa je ali driska ali pa je blato čisto mehko, sicer grem 1x na dan vedno zjutraj. Poskusil sem tudi za nekaj dni izločiti laktozo iz prehrane vendar ni bilo neke razlike. Prosim svetujte mi saj sem že zelo obupan bolečina me ovira pri delu, ko pridem domov pa samo ležim. Drugače sem star 21 let imam 83kg in sem v dobri fizični pripravljenosti, nikol nič bolan.

Ali je lahko to kakšna bakterija, helicobacter pylor? Kakšna kronična bolezen črevesja? Kam se naj obrnem samoplačniško gastroskopija, kolonoskopija? Se mi zdi kot da me zdravnik ne jemlje resno oziroma mu je vseeno. Hvala za odgovor ter LP

Vedno si izberite zdravnika, ki mu zaupate in ste z njim na isti frekvenci. Žal je možnosti za bolečine v trebuhu enostavno preveč, da bi se jih dalo razvozlati po netu in številne izgledajo zelo podobno. Težave z želodčno kislino, okužbe, vnetne bolezni, preobčutljivost na določeno živilo in še marsikaj je v igri. Omenjene preiskave ao ena od možnosti diagnostike, a osnova je pogovor in pregled, zato se mi ne zdi smotrno, da se na preiskave napotite sami. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close