Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Stalen pritisk v glavi

Stalen pritisk v glavi

Pozdravljeni!

Star sem 31 let, imam GERB in alergijo na pršice. Imam zdravila Aerius, Emuzol in pršilo Nasonex. Pred cca. 3 tedni sem imel virozo, ki sem jo prebolel, od takrat imam stalen pritisk v glavi, ki je lociran okoli senc in v čelu imam tudi občutek omotice. Pritisk je prisoten skoz celoten dan včasih bolj včasih manj, ampak ne izgine. Razen ponočni ga ne čutim, je res, da se zbujam 3-4 na noč, ampak mislim da ne zaradi tega pritiska. Moje delo je za računalnikom 8 ur na dan ali več. Moram reči, da včasih komaj zdržim za računalnikom in me je strah, da je kakšna hujša bolezen (tumor) . Sem poskusil z Lekadolom, vendar ni čisto nič boljše. Kaj mislite, da je vzrok tega pritiska? Neprijetno mi je spet iti do zdravnika, ker sem bil zadnje čase veliko pri njemu. Ampak, če je kaj resnega bom šel.

Hvala za odgovor.

Pozdravljeni, ne bi me presenetilo, če se izkaže, da gre zgolj za tenzijski glavobol. V zapisu ne najdem nič takega, kar bi me napeljevalo na misel, da gre “za kaj resnega”
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni!

Hvala za odgovor. Kaj mi lahko svetujete, če gre za tenzijski glavobol. Rad bi se rešil tega pritiska, ki ga imam. Lekadol mi ne pomaga. Bi mogoče poskusil kakšne močnejše tablete?

Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

Naspanost, sproščanje, prosti čas, izogibanje stresu. Ne napadite brezglavo tablet proti bolečinam, saj na dolgi rok tudi te lahko povzročajo glavobol. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close