Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Stopalo

Stopalo

Pred 1 mesecem me je zacelo boleti zgornji del stopala, tam kjer je glezenj sem zgoraj tam ka ne nart…. kakor se spomnem se nisem nikamor udaril, sem tisti cas se kar veliko lezal ker sem imel vrascen noht, po operaciji… vendar ko stopim me ne zaboli a ce prste premaknem spodaj me malo zaboli a ce stopalo zaokrozim na levo stran me pa kr mocno zabilo odvisno kdaj ce veckrat zaokrozim me manj…. vender bi pa vedel zakaj bi slo in bi bilo potrebno obiskati zdravnika ? Ka mam pocasi kar povn kufr tega stopala

Zdravo, sicer bo težko takole ugotoviti za kaj gre, struktur v stopalu je veliko, lahko se vname ovojnica tetiv v tem delu, lahko gre za drugo vnetje. Ne bere se kot kaj zaskrbljujočega, a brez pregleda ne boste prišli do diagnoze in rešitve težave. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni zdaj vem tocno kje me boli tam med talusu, gleznjem….. vsi mi govorijo naj ne grem ka ni tako hudo ampak jaz vedno pretiravam pa mislim da je hudo …. priporocate kako kremo?

nova
Uredništvo priporoča

Dvomim v učinke krem za take primere, če boste šli k zdravniku ali ne, je vaša odločitev, a od neta se prej zboli, kot ozdravi. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Bil sem pri zdravniku napodil me je na rengen nic ni bilo posebnega …. šele čez en mesec imam ortopeda …. bolicine so postale bolj mocne ampak se zmiraj me ne boli ko hodim, tecem, skacem, brcam samk ce premaknem glezenj na desno…. stopalo ni zateceno ali spremenilo obliko … pocasi me zecenja postajati strah da bi bil lahko to kaki rak

Rakave bolezni res niso v vašem primeru prav visoko na lestvici verjetnosti, še vedno se mi vnetje zdi verjetnejša možnost. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Od zacetka decembra me ze boli. Pred kratkem se opazil ce premaknem stopalo na levo se mi pojavi neka bunka kar sklepam da je kost sam je vecja od levega stopala…. in ce pritisnem v blizini te “bunke” me zaboli …. ce je to vnetje kako se to da pozdraviti …. in kaki bi bili simptomi ce bi bil to rak

Lahko bi šlo za vnetje, a kaj več iz tega opisa ni možno povedati. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close