Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina v predelu srca

Bolecina v predelu srca

Pozdravljeni,
stara sem 18 let in ze nekaj casa cutim redno bolecino v predelu srca. Ne gre za ostro ali pekoco bolecino, ampak vcasih samo za pritisk v predelu srca. Vcasih pa tudi zaboli in ne drzi dolgo. Kaksno minuto najvec. Vecinoma diham lahko normalno v casu bolecine pa tudi ce se redko spremeni utrip ko bolecina popusti to pripisujem paniki.
Vse to bi vzela za popolnoma normalno, ce se ne bi zacelo pojavljati tako pogosto. Zadnjih 14dni skoraj vsak dan, posebej zvecer.
Sama sem pomislila na vec vzrokov s katerimi opravicujem bolecino. Od jemanja kontracepcijskih tabletk (zadnji mesec, prej jih nikoli nisem), do casa pred menstruacijo, ko hormoni ponorijo, stres v soli…kolikor pa sem brala na internetu lahko na stanje vpliva tudi viroza, ki sem jo prebolela 2-3 tedne nazaj.
Zelim se samo pomiriti in prepricati, da so moje ideje pravilne in da ni nic zivljensko ogrozajocega.
Vesela bom vsakega resnega odgovora v teh praznicnih casih, saj se zaradi skrbi zbujam tudi ponoci in ne morem spati.

Zdravo, z odgovorom sem dicer zamudil novo leto, pa upam da vseeno kaj pomaga. V opisu ne najdem ničesar “sumljivega”, zna v veliki meri k težavi prispevati internet, stres, šola, v bistvu vse, kar ste našteli, oa seveda tista najpogostejša bolečina prsnega koša, ki izvira iz skeleta, torej mišic in ostalih struktur v steni prsnega koša. Tesnoba, tista ista, ki vas zbuja ponoči, seveda vsaj poslabšuje, če ne že v celoti povzroča vaš problem. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close