Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina v pljucih

Bolecina v pljucih

Pozdravljeni,
Dva dni nazaj (27.12.) sem obiskala zdravnika zaradi bolecin v pljucih in tezkega dihanja imela sem tudi vrocino ki je trajala dva dni. Naredili so mi ekg, ultrazvok pljuc in vzeli kri, vsi izvidi so bili vredu. Zanima pa me ali je kljub pregleda ki so ga opravili lahko se kaj narobe saj se vedno cutim bolecino v pljucih bolj na levi strani in obcasno tudi v rami in hrbtu, sicer nisem prehlajena in tudi pocutim se danes ze vredu.

Ker nimava podatkov o izvidu pregleda, kaj so vam pregledali v laboratoriju seveda ne morem reči, da na svetu ne obstaja “nekaj” česar nek pregled ne izključuje. Nimam pa razlogov, da bi dvomil v zdravnika, ki vas je pregledal. Vedno pa velja, da če se težave z težkim dihanjem poslabšajo, se oglasite na ponoven pregled. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Zanima me se ali je vzrok tezav lahko tudi psiha, ker razmisljam o tem kaj bi bilo lahko narobe. Bolecin drugace ne cutim vsak dan sedaj sem bila dni vredu danes pa se mi je bolecina spet pojavila, cutim pa tudi tiscanje v grlu kot kaksen cmok v grlu. Sicer nevem zakaj me se vedno skrbi kljub temu da so bili izvidi EKGja in pljuc vredu.

nova
Uredništvo priporoča

Zato, ker se psihe ne pozdravi s prepričevanjem 😉 Ja, tesnobnost zelo pogosto povzroča podobne težave. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close