Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Prosim za odgovor – boleci sklepi in mišice

Prosim za odgovor – boleci sklepi in mišice

Pozdravljeni, prosim vas za odgovor, upam da niste spregledali. ker me zelo skrbi, da gre za kaksno revmo? Bolijo me prsti na rokah, kolk, prsti na nogah, stopalni loki, gleznji, hrbet, mišice nog in rok..Kri je vsa ok, levkociti 7,6, DKS B. P., ERITROCITI 4,74, HEMOGLOBIN 153, HEMATOKRIT 0.453, TROMBOCITI 220, SEDIMENTACIJA 7, S-URAT 249 (143-339), S-CRP <5, S-RF <10 (<14)bi se avtoimuno obolenje videlo vsaj malo na krvi? Zdravnica pravi, da bi pri revmi bila zelo visoka sedimentacija in crp. Kaj mislite, glede na moje izvide?
Hvala vam. Lp

Če gledava zgolj izvide, ti niso sumljivi za revmatično bolezen. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Se vam zahvaljujem za odgovor.

Po izvidih sodec mi je tudi zdravnica rekla da res nic ne zgleda na revmaticno obolenje. Vendar od kje potem te bolecine v sklepih in misicah? Treniram ne, da bi me od tega vse bolelo. Okorelosti ni, niti rdecine, samo bolecine povsod. Stara pa sem 37 let.
Mi lahko samo poveste, dvakrat sem zaradi tega ze dala celotno kri, vse BP, prvic je bila sedimentacija 2, cez 3 tedne pa 7, crp vedno pod 5. Ali to povisanje sedimentacije iz 2 na7 kaj pomeni?
Hvala se enkrat in lepe praznike. Barbara

nova
Uredništvo priporoča

Kot rečeno, iz napisanih podatkov je to nemogoče ugotoviti, bolečine po telesu pa povzroča vse živo, od fibromialgije do običajnih virusnih okužb in še kup stvari vmes. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close