Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Pekoče uriniranje.

Pekoče uriniranje.

Pozdravljeni.

Že od prejšnje nedelje imam težave pri uriniranju, ob temu me namreč zelo močno peče, pekoč občutek potem preneha po 10-20 minutah. V torek sem imela v urinu kri.
V temu tednu sem šla 2x do osebnega zdravnika, ki mi je pregledal urin, v obeh primerih je bil urin brez problema, že na začetku tedna so mi rekli, da naj veliko pijem, v lekarni sem kupila čaj, ki naj bi pomagal pri takšnih težavah, vendar mi nič ne pomaga. 1 teden je okoli, bolečine pa še vedno enake. Naj še omenim, da sem včeraj bruhala in imela vročino 38 °C, danes pa nič več.

Kaj bi to lahko bilo, glede na to, da je urin v redu? Mislite, da je obisk ginekologa smiselen?

Hvala za odgovor.

Lp.

Vročina in bruhanje sta sta lahko sicer povezani s tem, ni pa nujno in gre lahko tudi za povsem ločeno težavo. Pekoče uriniranje je praviloma posledica vnetih sečil, največkrat mehurja. Sprašujem se, kako je lahko laboratorij ok, če je kri vidna že s prostim očesom. Urin za laboratorij naj bi bil prvi jutranji in ne po tem, ko popijete in izločite že ogromno urina. Vsekakor je težava vredna ponovnega obiska zdravnika (in lab pregleda. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close