Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca udarec v glavo

udarec v glavo

Pozdravljeni

pred eno uro sem se z glavo udaril ob betonski pdbj. Udarec je bil srednje močan. Hujših posledic ne čutim, tudi bolečina je že popustila. Skrbi me samo ena stvar: opažam, da vidim rahlo zamegljeno, in ne vem, ali je to posledica udarca ali dioptrije, ki se mi že nekaj časa slabša in sem to šele sedaj pazil, ko sem bolj pozoren. Ali bi moral k zdravniku ali naj počakam?

prav verjetno se mi ne zdi, da bi bil môten vid posledica omenjene poškodbe, a vseeno so poškodbe glave mnogo preveč delikatna tema, da bi se bilo varno zanašati na internetni pogovor. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Sedaj po nekaj dneh se počutim dobro (sicer tudi prej nisem občutil nobenih resnih posledic razen bolečine neposredno zaradi udarca), saj udarec tako močan spet ni bil. Občasno imam rahlo vrtoglavico, kar pa se mi bolj verjetno zdi zaradi vremena, saj sem vremensko občutljiv in sem podobno doživljal že večkrat. Glava me ne boli, samo v delu udarca imam občasno nekakšen občutek, gre mogoče za celjenje površine udarca in ne poškodbe možganov? Sicer funkcioniram normalno. Kaj mi svetujete, moram biti na kaj pozoren oz. kaj narediti?

nova
Uredništvo priporoča

V opisanem bi težko našel znake “poškodbe možganov” lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close