Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečina v bezgavkah/v čeljustnem sklepu

Bolečina v bezgavkah/v čeljustnem sklepu

Živjo,
že kakšne pol leta se spopadam z bolečino v bezgavkah oz. bolečino v čeljustnem sklepu/mišici; ne vem točno kje bi ta bolečina bila. Je pa sledeče: bolečina se pojavi samo, kadar spijem pivo, traja se kako uro po tem, in nato zgine. In nevem zakaj, ampak hitreje kot spijem pivo, bolj intenzivna je bolečina. In sicer bolečina se okrepi vsakič, ko se mi to zgodi. Najprej sem to opazil spomladi, ko me je po zaužiti pivi le rahlo skelelo, niti se bolečina ni pojavila po vsaki zaužiti pivi. Čez poletje se je to samo krepilo, sedaj je pa bolečina že neznosna, ppjavi se po vsaki pivi, tudi če spijem samo 0.33l pive in jo pijem po malih požirkih celo uro (sepravi da je ne nagnem po velikih požirkih). Bolečina je skeleča in usake toliko še dodatno zbode, kot da bi mi kdo zapičil meč noter.
V upanju na odgovor se vam iskreno zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.
Lp

Imam rešitev te vaše težave s pivom, pa je ne bom omenjal, ker boste hudi. Da ni problem v temperaturi in ne v pijači? Boleli bi lahko tudi zobje (če je pivo mrzlo recimo?)

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Verjamem da imate to rešitev…
Kriva pa ni temperatura, saj pijem tudi druge pijače enake temperature, pa se ta bolečina ne pojavlja.
Kaj bi lahko bil vzrok za bolečine v tem predelu?
Za odgovor se vam lepo zahvaljujem.

nova
Uredništvo priporoča

Če še tako razmišljam se ne domislim nobene ideje, kaj bi bilo “tisto nekaj” zaradi česar bi vam bolečine povzročalo izključno pivo…

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close