Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolecina pri Srcu , V prsnem kosu , Ledvicah

Bolecina pri Srcu , V prsnem kosu , Ledvicah

Zdravo! Sem 14 letnik , ki ga ze zadnja 2 dni boli prsni kos ter predel srca (ob vdihu zbadanje..)
vendar se je pojavila se bolecina ledvic prvo leve nato desne… Velik sem 185cm in tehtam 70kg
Nikoli prej nisem imel taksnih tezav !

Zdravo lepi Jožek,
večina takih bolečin v teh letih izvira iz mišic in drugih tkiv iz stene prsnega koša, torej nič nevarnega. Konkretno za vas pa ne morem napisati nič konkretnejšega, saj je premalo podatkov. Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni.

Star sem 31 let in imam hude bolečine že 3 dni najprej desna stran prsnega koša v predelu ledvice spredaj in zadaj pa vse do desne rame-ključnice nato se je včeraj proti večeru bolečina razširila na levo stran desna boli(zbadanje, špikanje, od tope pa do ostre bolečine, kljuvanje po ritmu bitja srca, ob vdihu-če hočem globoko vdihniti mi redko uspe saj zelo zaboli vse skupaj). Ko se uležem če mi to uspe je bolečina neznosna 6-10/10 pred 1h sem se zbudil zaradi tega in sem težje dihal sledila je kratka slabost…ko sem odprl vsa okna za svez zrak se je zacelo vse malo umirjati. Vceraj malo pred sedmo zjutraj sem bil na urgenci saj je bila bolečina neznosna. Ekg ok, infarkt pljuč negativno, voda ok, utrip 100, povedali so mi da je verjetno kostno mišično vnetje in naj jemljem nalgesin forte zjutraj in zvecer po hrani 1 tableto cca. 10-14dni. Na forum sem se prijavil ker imam občutek, da je bolečina vedno hujša. Bi bilo smiselno me pregledat z ultrazvokom ali MR? Zdaj po dobri uri prezračevanja mi je lažje vendar, ko se uležem je bolečina najbolj izrazita, utripajoča za ključnicama
Kakšno je vaše mnenje?

V naprej se vam iskreno zahvaljujem in vam želim lepe praznike.

Pozdravljeni, povsem možno je, da gre za kostno mišično bolečino in tudi veliko jih je. Vsekakor pa se je ob slabšanju težav vredno oglasiti nazaj na kontrolo. Raziskovanje je lahko kompleksno, bistveno vlogo ima zdravniški pregled in nikakor ne bo šlo po netu. Neke zelo jasne povezave med zračenjem in ublažitve bolečine pa ne vidim.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close