Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca poškodba, globinski vid…

poškodba, globinski vid…

Pred malo manj kot tremi leti sem imela poškodbo glave (brca v obraz) …pretres možganov, krajša nezavest, polomljeni zobje, … Vse zadeve so se uredile, seveda po določenem času. Sedaj pa se mi dober teden pojavlja, da izgubljam globinski vid, stvari prijemljem v prazno, dvojni vid…Na hitrem pregledu v optiki so mi tudi ugotovili slab vid, zato sem se naročila na pregled, ko bo prisoten zdravnik.
Ker nisem imela nikoli nekih težav me je sedaj strah – je to lahko posledica izpred treh let? Je lahko povezano? Zakaj lahko pride do tega? Slabovidnost mi je jasna ampak …izguba globinskega vida? In to tako, da stvari prijemljem v prazno? Dvojni vid, in včasih ne veš kaj je prav in kaj ne? In to ravno sedaj, ko sem dogovorjena za opravljati vozniški izpit. Menda ni možno kaj narobe z možgani? Res me je strah, kaj se mi dogaja. Mogoče celo tumor? Rak…..Groza, sem popolnoma na tleh, in kam na pregled, če so čakalne vrste takšne, da človek prej umre…. Tako me je strah….

Pozdravljeni, da bi bilo to posledica poškodbe pred tremi leti se mi zdi malo verjetno, če v vmesnem obdobju nisrlte imeli težav. Žal pa bo po netu nemogoče razvozlati vzroke težav in boste žal morali počakati na zdravniški lregled. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close