Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Učenje in hrana

Učenje in hrana

Lep pozdrav!
Kmalu bo ponovno treba sesti za mizo in se pridno začeti učiti. Med tem časom ko se učim bi ves čas jedla sladkarije (čokolade in podobno). Živci mi delajo sto na uro in zato bi kar jedla in jedla..čokoladka za čokoladko. In zdaj me zanima kaj bi lahko nadomestilo čokolado saj tako ne more iti naprej…Arašidi, rozine, brusnice.. nekako ne potegne.
Hvala za pomoč!

Kar je dobro, ni zdravo. Žal čokolada nima enakovredne alternative. Zdravo življenje je včasih res en safr 😉

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

kaj je to safr? in niste ji dali ravno konkretnega odgovora. morda bi bilo dobro, da namesto tega gricka zobotrebec. sicer pa čokolada deluje na dvig koncentracije. na nekaterih faksih pred izpiti (vsaj za tujino vem) dajo prav čokolade. in tudi sam imam tako izklušnjo, ko sem se nažrl čokolade pred izpitom, sploh nisem rabil razmišljati in je bil izpit 100% opravljen.

nova
Uredništvo priporoča

Žal se na našo nujno medicinsko pomoč ne obračajo po pomoč bolniki s težavo, da pojedo med učenjem preveč čokolade in predlagam, da se za zares strokoven odgovor obrnete na kak primernejši forum. Lep pozdrac

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close